Analiza hałasu ramach projektu z przyrody!

Cześć moi kochani! Trochę wyzwań przede mną, pierwszy semestr się kończy i to już ostatnia szansa na podniesienie ocen. A wiecie przecież, jak zależy mi na wysokiej średniej. W końcu stypendium przyznawane w tym roku przez starostę jest naprawdę wysokie.

Analiza hałasu i normy

analiza hałasuMniejsza z tym, teraz chciałaby abyście mi pomogli. Do przygotowania na przyrodę mam, bowiem fikcyjny raport środowiskowy taki, który przygotowują specjaliści, kiedy ktoś chce na przykład zainstalować własną elektrownie wiatrową. W tym raporcie mam umieścić takie kwestie jak specjalistyczna analiza hałasu, jak ją uzyskałam, jakie są normy i tym podobne. Oprócz tego powinnam przedstawić takie aspekty jak analiza migotania cienia i tu podobnie, jak w przypadku hałasu, muszę napisać, czym dokonałam pomiaru, wynik i zakres normy. Wiecie to jeszcze jest dla mnie proste, natomiast analiza produktywności już troszkę mnie przeraża. Bo tak naprawdę powinnam zebrać te wszystkie dane i realnie określić szanse na przeprowadzenie inwestycji. Pani Barbara podała mi naprawdę szczegółowe informacje dotyczące miejsca, w którym miałaby powstać potencjalna elektrownia wiatrowa. Mam też zebrane wszystkie dane. Problem jednak polega na tym, że nie wiem czy z tym wszystkim poradzę sobie do czwartku. Dlatego też chciałabym się was zapytać, czy może ktoś z was przeprowadzał już podobny projekt? Będę bardzo wdzięczna, jeżeli będziecie potrafili mi pomóc. Jeśli uda mi się załapać szóstkę z przyrody, to zostanie mi jeszcze matematyka i będę miała równiutką średnią 6.0, a wtedy stypendium mam w kieszeni!

To co moi kochani, pomożecie mi z tym raportem? Naprawdę bardzo mi na tym zależy, ma nadzieję, że jak zwykle podacie mi pomocną dłoń i dzięki waszej uprzejmości ponownie uda mi się osiągnąć sukces. Trzymajcie się!