Boję się rozwodu i adwokata

To prawda – zawiniłem, zostawiłem moją żonę i moją córkę, ale co miałem zrobić, skoro się zakochałem w młodszej o dwanaście lat kobiecie, która była dla mnie inspiracją. Musiałem złożyć pozew o rozwód, aby móc z nią być, a także zainwestować w dobrego adwokata. Mimo to boję się całego procesu rozwodowego oraz przedstawiciela prawnego byłej żony.

Czy rozwód będzie skomplikowany?

adwokat rozwód świdnicaOd samego początku powiedziałem mojej żonie, że składając papiery o rozwód liczę na to, że będzie to rozwód za porozumieniem stron ze wspólnej winy małżonków. Moja była jednakże będąc w całkowitym szoku powiedziała, że na ten rozwód się nie zgadza absolutnie Mało tego, będzie żądać ode mnie alimentów na nią i dziecko. Chciałem tego uniknąć, musiałem więc zadbać o siebie i obecną partnerkę, bo nie miałem zamiaru płacić żadnych pieniędzy. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową adwokat rozwód Świdnica i znalazłem odpowiedniego przedstawiciela dla siebie. Mimo to, boje się, że żona nie zgodzi się na rozwód, a oprócz tego jej adwokat wywalczy dla niej duże pieniądze! Nie rozumiem tego, dlaczego ona nie chce zrozumieć, że to nasza wspólna wina? W końcu mogła o mnie lepiej dbać podczas trwania związku małżeńskiego. Liczę, że mój adwokat będzie dla mnie wyrozumiały i sprawi, że była żona nic ode mnie nie dostanie. Nie należy jej się, ponieważ to ja pracowałem, a nie ona. Adwokat mówi, że najlepiej jest pójść na kompromis, więc dlaczego ona nie chce?

Chciałbym, aby rozwód był już za mną, ponieważ chciałbym już oświadczyć się obecnej partnerce. Przed rozprawą czuję napięcie. Mam nadzieję, że mój adwokat podczas procesu będzie mnie wspierał. W końcu jest to najlepszy adwokat w Świdnicy, który nie przegrał ani jednej sprawy! Chciałbym, aby już było po wszystkim, bo boję się tego rozwodu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Prawo