Co to jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to jeden z zabiegów, wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jego celem jest złuszczenie skóry oraz jej oczyszczenie. Dzięki temu, że wnika w skórę dużo głębiej niż klasyczny peeling wykonywany w zaciszu własnego domu, jest po prostu dużo bardziej skuteczny. Należy pamiętać jednak o tym, ze kawitacja to zabieg nieinwazyjny i w pełni bezpieczny, w związku z czym wszelkie obawy przed jego wykonaniem są zwyczajnie niezasadne.

Peeling kawitacyjny – to warto wiedzieć 

peeling kawitacyjny beautiflyKawitacja to zjawisko polegające na zmianie fazy ciekłej w fazę gazową. W związku z tym faktem, zanim dojdzie do wykonania zabiegu, koniecznym jest zwilżenie skóry. Wówczas, przy użyciu specjalnego urządzenia, pod wpływem ultradźwięków dochodzi do powstania mikropęcherzyków, które w dalszym etapie ulegają rozpadowi. W wyniku zachodzenia tego typu procesów, dochodzi do rozbicia komórek zrogowaciałego naskórka. Peeling kawitacyjny Beautifly dedykowany jest każdemu rodzajowi skóry. Jak się okazuje, ma on zbawienny wpływ na cerę trądzikową, na której nie brakuje również zaskórników i wągrów. Za sprawą zmniejszania wydzielania ilości sebum, peeling kawitacyjny sprawdzi się także w przypadku osób o typie cery mieszanej oraz tłustej. Tym, którzy borykają się ze skórą suchą i zmęczoną, kawitacja pomoże odzyskać naturalny blask. Jest to ten rodzaj zabiegów, z których może korzystać każdy.

Podsumowując – peeling kawitacyjny to świetny sposób na to, aby odpowiednio zadbać o skórę. Zabieg sam w sobie jest przyjemny, dzięki czemu niewątpliwie pozwala się zrelaksować. Jeżeli chodzi o dostępność wyżej wspomnianego, to jest on na tyle popularny, że wykonują go w każdym salonie urody. W związku z powyższym nie ma żadnego problemu z tym, aby się na wyżej wymieniony wybrać. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi