Czaprak również w kolorach dla facetów

Od dłuższego czasu marzę o rozpoczęciu przygody z końmi. Już kupiłem akcesoria jeździeckie w poważnym sklepie sportowym. Czuje, że będę bardzo dobrym opiekunem dla swojego rumaka, który już właśnie do mnie jedzie. Tata sprowadził go dla mnie z Janowa.

Męska strona akcesoriów jeździeckich – czaprak

czaprak

Akcesoria jeździeckie mam oczywiście najlepszej firmy dla profesjonalistów, kupowałem je i sprowadzam ze Stanów Zjednoczonych. Tak, problem jest tylko taki, że bryczesy damskie i chyba muszę je sprzedać. Nie doczytałem informacji, bo chociaż bryczesy damskie na mnie pasują idealnie, to jednak sami rozumiecie. W każdym razie akcesoria jeździeckie są na pewno męskie. Bardzo męski kupiłem też czaprak, bo w kolorze czarnym i z cudownym złotym obszyciem. Mój koń ma białą maść, więc będzie się ślicznie kontrastowało. Moja mama ma solidne eskadron czapraki w kolorze zielonym, ponieważ jej koń ma maść brązową i to się właśnie też komponuje. Wiadomo. Poza tym tata kazał mi również kupić ochraniacze dla konia, ponieważ potrzebuje aby podczas ruchu sobie nie zrobił skrzywdzić. Dlatego ochraniacze dla konia są tak bardzo ważne, świadczy to też o odpowiedzialnym podejściu do jeździectwa. Mój koń, będzie się nazywał Jarosław, bo uważam, że to świetne imię. Tacie się też podoba. No jutro zaczynam swoją przygodę, akcesoria jeździeckie jakie kupiłem to też szczotka taka do czyszczenia konia. Więc będę o niego bardzo dbał. Tylko te bryczesy damskie muszę sprzedać, a wśród moich znajomych nie ma wielu kobiet, które jeżdżą wierzchem.

Trudno, będę musiał te bryczesy damskie zatrzymać na chwilę, do czasu aż się nabywczyni znajdzie jakaś. W każdym razie czaprak mam świetny, będę wyglądał jak lord, albo hrabia, albo młody baron. Tak czy owak, będę wyglądał bardzo dostojnie, pewnie dzięki temu poznam jakąś panienkę.