Dzień dziecka w zakładzie pracy

Cieszę się, że coraz więcej firm jest świadomych tego jak bardzo ważna jest integracja ale również budowanie pozytywnych relacji z pracownikami. To bardzo pozytywnie wpływa na wszystkie osoby, które znajdują tam zatrudnienie. Mój tata prowadzi niewielką firmę – zatrudnia dwadzieścia osób.

Bombonierki reklamowe cieszyły się dużym zainteresowaniem

Bombonierki reklamoweWiem, że bardzo przejmuje się losem każdego z pracowników i mi również zależy na tym, aby tata zawsze był uśmiechnięty i czuł ulgę, gdy w grę wchodzi budowanie wizerunku firmy. Dlatego też ostatnio zaproponowałam mu, aby zorganizować w zakładzie pracy festyn z okazji dnia dziecka dla każdej pociechy pracownika. Duża część atrakcji była przygotowywana przeze mnie. Jestem kreatywna i wiem, że nie potrzeba wydawać mnóstwa pieniędzy. Najważniejszym jednak było to, aby zachęcić pracowników do tego przedsięwzięcia, co okazało się bardzo proste – każdy się ucieszył. Zorganizowaliśmy wycieczkę po zakładzie pracy, każdy rodzic opowiadał co robi na co dzień i najmłodsi byli tą lekcją zachwyceni. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko, na którym znajdowały się pyszne bombonierki reklamowe. Były one pyszne a ich nadzienie było kompletnie różnorodne. Dla dzieci, które uczula kakao były bombonierki z białej czekolady. Cieszę się bardzo, że cały event bardzo się udał.

Czekoladek zamówiliśmy nieco więcej, więc każdy pracownik otrzymał takie bombonierki reklamowe z logo naszej firmy na koniec imprezy. Tata powiedział, że pracownicy po weekendzie rozmawiali tylko o tym, a poziom zadowolenia znacznie wzrósł.

Więcej: bombonierki reklamowe