Ergonomiczna strzykawka trzyczęściowa

 

Ogólnie dostępny sprzęt medyczny pozwala na precyzyjne i bezpieczne wykonywanie procedur medycznych. Wprowadzane innowacje stają się gwarantem bezpieczeństwa świadczeniodawców oraz świadczeniobiorców. Ergonomiczna strzykawka trzyczęściowa została zaprojektowana w przemyślany sposób oparty na wieloletnich doświadczeniach.

Krótko o strzykawkach trzyczęściowych

strzykawka trzyczęściowaMając na uwadze dobro pacjentów oraz personelu, który oferuje usługi na rzecz swoich klientów producenci wykonują coraz lepsze urządzenia. Ergonomiczna strzykawka trzyczęściowa jest tego doskonałym przykładem. Zbudowana jest z przezroczystego cylindra wykonanego z polipropylenu, posiada pierścień, który chroni przed cofnięciem się tłoka oraz uszczelnienie w postaci podwójnego pierścienia znajdującego się na samym szczycie tłoka. Wspomniany tłok jest ergonomiczny, niezwykle szczelny oraz płynnie porusza się cylindrze strzykawki. Objętość zalegająca jest dzięki temu minimalna. Dobrze widoczna podziałka sprawia, że w szybki i łatwy sposób możemy precyzyjnie odmierzyć odpowiednią dawkę leku. Ponadto strzykawka wyposażona jest w specjalną końcówkę zwaną Luer Lock, która pozwala na bezpiecznie połączenie strzykawki zarówno z igłą jak i z udogodnieniem jakim jest mini spike. Dzięki temu w jeszcze łatwiejszy sposób możemy nabrać zarówno odpowiednią dawkę leku jak i rozpuszczalnika. Jest to sprzęt najwyższej jakości stworzony na potrzeby procedur medycznych.

Z pewnością ergonomiczne trzyczęściowe strzykawki zyskują coraz większa popularność. Są to dobrej jakości produkty ułatwiające nabieranie leków oraz wykonywanie czynności pielęgniarskich. Ich budowa sprawia, że są lekkie i pozwalają na precyzyjne manualne manewry. Nie kosztują dużo, a wpływają na precyzyjne wykonywanie iniekcji.