Idealne spinki do garnituru pana młodego

Planowanie uroczystości ślubnej jest wielkim wyzwaniem oraz zajęciem pochłaniającym wiele czasu. Dla pani młodej bardzo ważny jest wybór sukni ślubnej, a dla pana młodego równie ważny jest garnitur ślubny. Przez lata moda ślubna dla mężczyzn rozwinęła się i ma coraz więcej do zaoferowania swoim użytkownikom.

Wybór spinek do mankietów na ślub 

spinki do garnituru ślubnegoPodczas napiętych ostatnich miesięcy i przygotowań związanych z organizacją naszego ślubu, musieliśmy dopiąć do końca temat związany z garniturem mojego narzeczonego. Garnitur był już wybrany jednak musieliśmy dobrać do niego dodatki. Mój narzeczony jest bardzo wymagający co do szczegółów. Musi być wszystko do siebie idealnie pasujące. Poszukiwanie dodatków do garnituru to jest muszki, spinek i poszetki wiązało się z wizytą w kilku lub kilkunastu salonach z modą męską. Nastawiłam się więc na dłuższe zakupy, bo dostałam rolę doradcy w tym zakresie. Narzeczony oprócz tego, że jest wymagający co do wyglądu wybieranych dodatków, musi również wiedzieć jaki skład mają. W kilku salonach od razu mu się nie spodobało i nie było szans na to aby cokolwiek obejrzał. Gdy już wybrał muszkę, nie mógł zdecydować się na poszetkę. Największy jednak problem stanowiły spinki do garnituru ślubnego. Chciał aby były wyjątkowe i unikatowe, aby wyróżniały się na tle innych podczas uroczystości. W tym celu musieliśmy zawitać aż do czterech sklepów oferujących dodatki do garniturów. Szczerze wątpiłam aby udało mu się coś wybrać tego dnia. W czwartym sklepie ku mojemu zaskoczeniu, narzeczony znalazł wymarzone spinki ślubne. Był tak zadowolony, że nie mógł od nich wzroku oderwać. Faktycznie spinki były jedyne w swoim rodzaju, podkreślały jego charakter. Po kilku godzinach poszukiwań mogłam odetchnąć z ulgą. Narzeczony znalazł odpowiednie idealne spinki dla siebie.

Przygotowania ślubne mają wiele barw, oprócz tego, że należy wszystko zorganizować, to można również poznać swoją drugą połówkę na nowo. Dla nas największą próbą było dobranie eleganckich jednych w swoim rodzaju spinek. Moda męska w zakresie garniturów i dodatków, bardzo się zmieniła dzieki temu wybór odpowiednich dodatków pozwala stworzyć jedną i niepowtarzalną stylizację.