Innowacyjny laser frakcyjny

Nigdy nie miałam nieskazitelnej cery. Jednak z biegiem lat stała się coraz bardziej problematyczna. niektóre problemy skórne jakoś przebolałam i zaakceptowałam. Jednak moja atrakcyjność znacznie spadła i nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Chciałam poczuć się lepiej, więc zaczęłam zastanawiać się nad różnymi opcjami poprawienia mojej urody.

Zabiegi z laserem frakcyjnym

rf frakcyjnyByłam pewna, że to najwyższy czas, żeby zrobić coś z moim wyglądem. Trafiłam w końcu na rf frakcyjny i okazało się to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Moje problemy skórne polegały na tym, że powstawały już pierwsze zmarszczki, skóra była słabo nawilżona. Poza tym posiadałam nieestetyczne blizny po przebytym trądziku młodzieńczym. Dawne lata już minęły, jednak ślady po nich pozostały. Chciałam, żeby moja twarz zyskała lepszą kondycję i stała się zregenerowana. Laser frakcyjny potrafił sobie poradzić z moimi problemami, dlatego postanowiłam sprawdzić jego działanie w dobrym gabinecie kosmetycznym. Udało mi się zapisać na dogodny termin, nie musiałam wcale dużo czekać. Kosmetyczka przeprowadziła ze mną wywiad, zmyła mi makijaż i oczyściła twarz w celu obejrzenia mojej cery. Dowiedziałam się, że aby uzyskać efekt który by mnie satysfakcjonował, trzeba powtórzyć zabieg kilka razy, ponieważ powtórzony zabieg pogłębia efekty. Nie przeszkadzało mi to, wręcz się cieszyłam, bo zabiegi kosmetyczne okazały się bardzo przyjemne i poprawiały mi nastrój za każdym razem.

Po odbyciu kilku sesji z użyciem lasera zauważyłam zdecydowaną poprawę kondycji mojej skóry. Nie mogłam się nadziwić, ponieważ oprócz zaplanowanych działań, zyskałam jeszcze kilka pozytywnych efektów, w postaci zwiększenia napięcia skóry i lepszej jędrności. Skóra odzyskała dawno utracony blask i efekty były zaskakujące. Nie spodziewałam się aż takich cudów po tym zabiegu.