Jak dojechać z lotniska do centrum Rzeszowa?

Jednym z największych lotnisk na terenie naszego kraju jest bez wątpienia to, które znajduje się w pobliżu Rzeszowa. Każdego roku do Rzeszowa przylatuje wiele osób z całego kraju, które mają w tym mieście do załatwienia swoje sprawy prywatne oraz biznesowe. Jak zatem dostać się z portu lotniczego w Rzeszowie do centrum miasta?

Profesjonalny wynajem samochodów osobowych na lotnisku

wynajem aut osobowych rzeszów lotniskoPo przylocie na lotnisko w Rzeszowie wiele osób zastanawia się nad tym, jak mogą sprawnie dostać się do centrum tego pięknego miasta. Dotarcie do samego centrum Rzeszowa nie jest proste i nie ułatwia tego również fakt, że lotnisko znajduje się daleko na obrzeżach miasta. W takiej sytuacji pasażerowie, którzy przylatują na lotnisko mogą skorzystać z kilku opcji transportu, które są tam dostępne. Zdecydowanie najwygodniejszą opcją jest tutaj wynajęcie własnego samochodu osobowego, gdyż wówczas będziemy w pełni niezależni. Jeśli interesuje nas wynajem aut osobowych Rzeszów lotnisko ma liczne wypożyczalnie w swojej najbliższej okolicy. Wystarczy jedynie wybrać się do takiej wypożyczalni samochodowej bezpośrednio z lotniska i następnie pracownik takiego miejsca we wszystkim nam pomoże. Do wypożyczenia dla siebie samochodu osobowego będzie nam jedynie potrzebny dokument tożsamości i w niektórych przypadkach będziemy również musieli uiścić niewielką kaucję.

W przypadku kaucji to z reguły jest ona pobierana jedynie wówczas, gdy będziemy chcieli wypożyczać bardziej luksusowe modele samochodów osobowych. Pozostawiona kaucja zostanie nam od razu zwrócona po oddaniu wypożyczonego samochodu w nienaruszonym stanie do wypożyczalni. Z reguły taka kaucja wynosi w okolicy kilkuset złotych, ale za niektóre modele samochodów będziemy musieli nawet uiścić kilka tysięcy złotych.