Jak wybrać dobrą drukarnię?

Kiedy zaczynałem prowadzić swojego pierwszego bloga, nie sądziłem, że aż tak szybko się rozwinie. Starałem się co dwa dni publikować nowe artykuły i każdego tygodnia obserwowałem, jak zwiększa się liczba moich czytelników. Zaczęły się także pojawiać pierwsze komentarze, które często wyrażały pozytywne opinie i jeszcze bardziej zachęcały mnie do pisania. Bardzo się cieszyłem, że mój styl podobał się tylu ludziom.

Im lepsza drukarnia, tym większy zysk

drukarnia bydgoszczZ czasem uznałem, że chciałbym zrobić coś więcej niż tylko pisać posty i podjąłem decyzję o publikacji własnej książki. Miała ona być ściśle związana z tematyką całego bloga, a także uzupełniać niektóre kwestie, więc wiadomość o niej spotkała się ze sporym uznaniem moich czytelników. Gdy skończyłem pisać ostatni rozdział, doszedłem do wniosku, że chciałbym ją wydać samodzielnie. W tym celu musiałem znaleźć odpowiednią drukarnię, a także zatroszczyć się o kwestie marketingowe. Moim celem poszukiwań była naprawdę dobra drukarnia bydgoszcz natomiast okazała się miastem, w którym znajdowało się wiele godnych uwagi firm. Rozmawiałem z wieloma właścicielami, zanim zdecydowałem, gdzie wydrukuję swoją pierwszą książkę. Dokładnie czytałem wszystkie szczegóły prezentowanych mi ofert i nie bałem się zapytać o kwestie, które wzbudzały moje wątpliwości. Bardzo ważna była dla mnie terminowość — chciałem mieć pewność, że książka będzie przygotowana na czas, ponieważ wiedziałem, że każde opóźnienie będzie oznaczało dla mnie straty finansowe. 

Nie mogłem się doczekać momentu, w którym zobaczę moją książkę w papierowej wersji. Kiedy w końcu dostałem wiadomość z drukarni, że wszystko jest już gotowe, zostawiłem to, co aktualnie robiłem i popędziłem w stronę samochodu. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. W stosie książek, który przede mną leżał, podobało mi się chyba wszystko. Jestem pewny, że to była jedna z najlepszych chwil w całym moim życiu.