Jaki rower górski wybrać?

Jeżeli planujemy zakup roweru, najlepiej zdecydować się na jednoślad, który będzie pozostawał w idealnej harmonii jakości z ceną. Wśród wielu rynkowych propozycji większość kryteriów, stanowiących o jakości wyróżnia polską firmę Romet.

Górski rower od Rometu

rowery górskie rometFirma Romet to na rynku rowerów, najstarsza, polska firma. Na rowerach tej marki jeździły nasze babcie, mamy, a teraz przyszedł czas na nas i pokolenie naszych dzieci. Zatem jak widać, Romet jest firmą, która zaopatruje w swoje produkty już czwarte pokolenie Polaków. Najpopularniejszym segmentem rowerów w Polsce są oczywiście rowery górskie. Te od Rometu są nowocześnie zaprojektowane i wyróżnia je wiele detali oraz specjalnie dobrane zestawy kolorystyczne. Rowery górskie Romet to połączenie tradycji z nowoczesnością. Doświadczenie jakie posiada firma oraz projektanci podążający za najnowszymi trendami gwarantują marce powodzenie. Rower górski Romet cechuje przede wszystkim lekka, sztywna rama, która jest praktycznie niemożliwa do zniszczenia. Większość modeli górskich rowerów od tej firmy posiada koła o szerokości dwudziestu dziewięciu cali z indywidualnie zaprojektowanym bieżnikiem – by przeciwdziałać poślizgom i sprawdzać się w najcięższych warunkach terenowych. Bardzo ważnym elementem w rowerach Romet są hamulce. W większości modeli są one tarczowe. Są one najlepszej jakości, gwarantują mocne hamowanie i bardzo rzadko wymagają regulacji. Dla Rometu liczą się emocje, jakie dają ich rowery. Dlatego każdy z modeli górskich jest projektowany z myślą o amatorach zjazdów i podjazdów. 

Każdy, kto kiedykolwiek posiadał rower tej firmy, doskonale wie jak trwałe to jednoślady. W dodatku są wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, już od początkowych etapów produkcji. Ceny rowerów górskich od Rometu są znacznie niższe od konkurencji.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sport