Komputer na prezent

Wybór prezentu urodzinowego to bardzo problematyczna kwestia. Nie dość, że należy zwracać uwagę na to by był on taktowny, odpowiedni, to jeszcze trzeba mieć na uwadze to, czy się danej osobie przyda i generalnie – czy się jej spodoba. Taki problem stanął przede mną, kiedy nieubłaganie zaczęły zbliżać się urodziny mojego młodszego brata. Brata, który od dawna narzeka na swój stary komputerowy sprzęt.

Markowy komputer to dobry pomysł na prezent

markowy komputer poleasingowyDługo nie zajęło mi wymyślenie odpowiedniego prezentu. Od razu zaświeciła mi się lampka w głowie. Wiedziałem, że najlepszym wyborem będzie zakup komputera. Miałem jednak określony budżet. Dodatkowo, nie chciałem kupować bratu słabego sprzętu, który nie sprostałby jego wymaganiom. Dlatego też zdecydowałem się, że kupię mu markowy komputer poleasingowy. Mój brat to typowy gadżeciarz, który lubi obcować z komputerami z wysokiej półki. Niestety, nie było mu to dane, gdyż jego laptop jest bardzo leciwy. Dlatego też postanowiłem to zmienić. Doskonale wiem, że komputery poleasingowe to świetny sprzęt, który bez wahania można nazwać demonem prędkości. Jedyną jego wadą jest to, że jest on używany. Aczkolwiek można zamienić to w zaletę, ponieważ tego typu sprzęt jeśli był serwisowany, to na pewno w autoryzowanych serwisach, wobec czego – był w dobrych rękach. Dlatego też nie zastanawiając się dłużej, udałem się do sklepu i kupiłem bratu doskonale śmigającą maszynę, na której zagra w najnowsze tytuły gier. 

Mina brata po odpakowaniu pudełka z prezentem była bezcenna i z pewnością zapamiętam ją na bardzo długo. Szczęście było wypisane na jego twarzy. Od razu też zabrał się za instalację swojej ulubionej gry, w którą później graliśmy do późnych godzin wieczornych. Był to jeden z lepszych prezentów jaki zrobiłem kiedykolwiek komuś bliskiemu, co bardzo mnie cieszy.