Kupno wkładu zapachowego do pisuaru

Kiedy aranżowaliśmy wnętrza naszego mieszkania ustaliliśmy, że w łazience zamontujemy zarówno tradycyjną toaletę, jak i pisuar. Muszę przyznać, że to rozwiązanie, było bardzo dobre, miało wiele zalet, ale także jeden zasadniczy minus. Pisuar było bardzo trudno utrzymać w czystości, przez co często unosił się z niego nieprzyjemny zapach, który wydobywał się z łazienki i czuć go było z całym domu.

Zalety wkładów zapachowych do pisuarów

wkład zapachowy do pisuaruDługo zastanawiałam się, jak rozwiązać ten problem. Podczas zakupów w sklepie chemicznym sprzedawczyni podpowiedziała mi bardzo dobre rozwiązanie. Poleciła mi ona kupno specjalnego wkładu zapachowego. Dowiedziałam się od niej, że taki wkład zapachowy do pisuaru bardzo dobrze wchłania zapachy i dzięki temu można go stosować jako odświeżacz powietrza. Poleciła mi kilka takich produktów o mocnych, ale niezwykle przyjemnych kwiatowych zapachach. Od razu znalazłam wśród nich taki, który najbardziej mi odpowiadał. Był on akurat dostępny w bardzo niskiej, promocyjnej cenie, dlatego zdecydowałam się go zakupić i zobaczyć czy jego zastosowanie przyniesie jakieś efekty. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Po powrocie do domu od razu zamontowałam go w pisuarze według instrukcji dołączonej do opakowania. Od razu po łazience rozniósł się przyjemny zapach. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona.

Przede wszystkim zakupiony przeze mnie wkład okazał się bardzo wydajny. Jedna sztuka wystarczała nawet na kilka tygodni użytkowania. Jednak, jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że jego stosowanie było w pełni higieniczne i proste. Wystarczyło przykleić wkład na wewnętrzną stronę pisuaru i wtedy zwalczaliśmy przykry zapach u źródła, dzięki czemu było to praktyczne i wyjątkowo proste, łatwe.