Kurtka dla dwojga

Małe dzieci lubi być blisko rodziców, bo czują się wtedy bezpiecznie. Już od pierwszych dni życia, maluszka można nosić w specjalnej chuście, dzięki której możemy mieć zawsze dziecko przy sobie, a ono będzie spokojne.

Jak wyglądają kurtki do noszenia dzieci?

kurtka do noszenia w chuścieNie każda mama decyduje się na noszenie dziecko w chuście, bo jednak jest to pewne obciążenie. Jeżeli dobrze ją założymy, to nasze plecy będą równomiernie dociążone, a więc noszenie malucha nie będzie aż tak uciążliwe. Kiedy jest pora letnia, to nie ma problemu żeby nosić dziecko w taki sposób, natomiast w zimie, nie schowamy go pod każą kurtkę. Dziecko musi być dobrze zabezpieczone przed zimnem, bo chusta go nie ochroni. Kurtka do noszenia w chuście jest świetny rozwiązaniem, jeżeli chcemy nosić malucha w porze jesiennej i zimowej. Jest ona  dopasowana do mamy i dziecka. Plusem jest to, że możemy w niej nosić dziecko z przodu i z tyłu, ponieważ wstawka umożliwiająca schowanie malucha pod kurtką jest dopinana na zamek. Aby zapewnić mamie i dziecku  ciepło, od wewnętrznej strony jest ona podszyta polarem, który doskonale trzyma ciepło. Jest ona na tyle luźna, że mama spokojnie może ją założyć i swobodnie się poruszać. a dziecko ma schowane całe ciało, łącznie z nóżkami pod ciepłym materiałem. Na dole kurtka ma ściągacz, dzięki czemu nie podwiewa dziecku zimny wiatr od spodu. W taki sposób można z dzieckiem się udać nawet na dłuższy spacer, bo z pewnością nie zmarznie i będzie mu wygodnie i komfortowo, mając blisko mamę.

Z jednej strony dziecko otrzymuje ciepło od ciała matki, a z drugiej jest grzane przez ciepły polar. Kurtkę możemy spokojnie prać w pralce w temperaturze maksymalnie czterdziestu stopni Celsjusza. Jest ona doskonałym pomysłem na prezent dla mamy, która chce nosić dziecko w chuście.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Odzież