Ładna i wyjątkowa sukienka w dobrej cenie

Moi teściowie obchodzili niedawno czterdziestą rocznicę ślubu. Z tej okazji zrobili naprawdę sporą uroczystość. Była wynajęta sala i grał nawet zespół tak jak na weselach. W sumie była to taka okazja, że dobrze że było to wszystko zrobione z taką pompą.

Zakup sukienki z dekoltem na rocznicę ślubu

sukienki z dekoltem w karoMoi teściowie zresztą należą do osób, które lubią się bawić i nie zdziwiłam się, że zrobili imprezę z zespołem. Gdy nas zaprosili to od razu pomyślałam o tym, że nie mam odpowiedniej sukienki na tą okazję. Chciałam wyglądać ładnie. A przy okazji chciałam żeby była to sukienka, w której będzie mi wygodnie się bawić. A znalezienie takiej sukienki nie jest wcale łatwe. Na zakupy do sklepu wzięłam z sobą przyjaciółkę po to żeby doradziła mi co kupić. I już w pierwszym sklepie  spodobały nam się sukienki z dekoltem w karo właśnie. Doszłyśmy do wniosku, że taka sukienka będzie się nadawała w sam raz na taką uroczystość. Przymierzyłam kilka w takim samym kroju. Wiedziałam bowiem, że na pewno wybiorę coś z tych sukienek tylko nie wiedziałam na jaki kolor się zdecydować.Zdecydowałam się w sumie na jasną sukienkę bo mam dosyć ciemną karnację i takie jaśniejsze ubrania to podkreślają. Sukienka nie była droga. Najbardziej podobało mi się to, że sukienka się nie gniotła. Także nie będę musiała też przy niej za dużo robić. Gdy ją założyłam na tą uroczystość to mąż powiedział mi, że naprawdę bardzo ładnie wyglądam w tej sukience co było dla mnie bardzo miłe.

Na uroczystości też zresztą usłyszałam sporo komplementów. A sukienka jest na tyle uniwersalna, że gdy założę do niej marynarkę będę mogła spokojnie założyć ją nawet do pracy. Co też bardzo mi się podoba bo nie przepadam za rzeczami tylko na jedną okazję,które potem długo wiszą w szafie właśnie.