Medycyna estetyczna w walce ze zmarszczkami

 

Medycyna estetyczna łączy w sobie działania kosmetologów oraz zdobycze nauk medycznych. Dzięki innowacyjnym urządzeniom oraz specjalistycznym preparatom, profesjonaliści są w stanie wygładzać zmarszczki, usuwać blizny i przebarwienia lub poprawiać jędrność skóry. Medycyna estetyczna daje wiele możliwości poprawy wyglądu bez ingerencji chirurgicznej, dlatego jej popularność bardzo szybko rośnie.

Odmładzające działanie kwasu hialuronowego

odmładzający kwas hialuronowy w SzczecinieKwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka. To m.in. dzięki niemu wyglądamy młodo, możemy cieszyć się sprężystą skórą oraz brakiem zmarszczek. Niestety jego ilość spada wraz z wiekiem, a osoby, które pragną zachować świeży wygląd przez dłuższy czas powinny go uzupełniać. Na początku wystarczą dobrej jakości kremy i sera, ale w momencie, kiedy zmarszczki są dużo głębsze, a skóra twarzy, szyi i dekoltu widocznie traci jędrność, stając się wiotka oraz obwisła, warto zwrócić się do specjalistów. Salony medycyny estetycznej z powodzeniem stosują odmładzający kwas hialuronowy w Szczecinie. Dzięki ostrzykiwaniu z odpowiednio przygotowanego preparatu możemy bardzo szybko poprawić napięcie skóry. Kwas hialuronowy ma postać żelu, który wprowadza się w powłoki skórne przy pomocy kaniuli, czyli specjalnej igły, pozwalającej na równomierne rozprowadzanie preparatu. Efekty stosowania zabiegów z kwasem hialuronowym utrzymują się od około 6 do 12 miesięcy.

Kwas hialuronowy znajduje wiele zastosowań zarówno w medycynie tradycyjnej, jak i estetycznej. Pomaga w leczeniu chorób stawów, używa się go również w czasie usuwania zaćmy. Jednak większość osób kojarzy go z eliksirem młodości, dzięki któremu znikają nawet bardzo głębokie zmarszczki, twarz staje się piękna i młoda, a usta zyskują pełny wygląd.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl