Montuję rekuperację u znajomego mojego szefa

Nasz szef, to jak ma do załatwienia jakieś prywatne sprawy to zawsze zgłasza się do mnie. Nic dziwnego, bo wszystko załatwię i jestem dyskretny. Ostatnio kiedy przeprowadzałem montaż u jednego klienta spod Poznania, to szef do mnie zadzwonił, aby jeszcze tego dnia wrócił do firmy, ponieważ musi ze mną porozmawiać.

Rekuperacje montuje się szybko

montaż rekuperacjiWiedziałem od razu, że szykuje się jakieś dodatkowe zlecenie, co byłoby mi na rękę, bo zbieram kasę na żaglówkę. Jak wróciłem do firmy to szef już na mnie czekał. Powiedział, że jego znajomego interesuje rekuperacja i to ja mam ją zamontować. Dostanę za to dodatkowe wynagrodzenie i wolne w pracy. Rekuperacja nie jest skomplikowana w montażu, a do tego szybki montaż rekuperacji jest,  jednak miałem to robić w sobotę i niedzielę, bo wtedy akurat był ten facet na miejscu. Zgodziłem się od razu, bo wiedziałem, że wyciągnę z tego tylko korzyści a na weekend nie mieliśmy z żoną planów to mogę popracować. Sprzęt zawiozłem już w piątek wieczorem i chłopaki mi ze wszystkim pomogli. Rekuperacja będzie montowana w sobotę z samego rana, dzięki czemu wyrobię się w terminie. Szef był mi bardzo wdzięczny i po raz kolejny powiedział, że zawsze może na mnie liczyć. Ja cenię swoją pracę i zawsze jak mogę coś dodatkowo zarobić to chętnie się na to godzę. W sobotę rano pojawiłem się na miejscu. Dom nie był duży, ale za to bardzo nowoczesny z ogromnym ogrodem. Nie zdziwiłem się, że ma tu być rekuperacja, ponieważ po drodze widziałem to rozwiązanie u innych mieszkańców. Znajomy szefa okazał się bardzo fajnym facetem i dużo rozmawialiśmy.

Przyglądał się cały czas jak jest montowana rekuperacja i czasami nawet mi pomagał. On również mi podziękował, że poświęciłem dla niego swój wolny czas. Dla mnie to żaden problem, ale nie ukrywam, że ta informacja była dla mnie bardzo cenna.