Multi parking dla chłopców

Dziewczynki lubią się bawić lalkami, a chłopcy samochodami. Tak się utarło i większość dzieci powiela ten schemat. Maluchy są najczęściej naszymi naśladowcami, dlatego też jeżeli tata lubi jeździć samochodem i ogląda wyścigi z wielką pasją, to zapewne jego syn będzie robił to samo.

Tory wyścigowe i multi parkingi

wader multi parkingRodzice często się bawią ze swoimi dziećmi, ponieważ to buduje między nimi unikalną więź, która pozostanie z nimi na całe życie. Ojcowie często kupują swoim synom zabawki, którymi sami się chętnie bawią, bo przypominają im ich lata dziecięce. Dla chłopców najczęściej kupują wader multi parking składający się z toru wyścigowego, parkingu i paru samochodów. Zabawka jest wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego farbowanego naturalnymi barwnikami niezawierającymi szkodliwych substancji. Tor ma długość około dwóch metrów, a parking jest wielkości pięćdziesięciu centymetrów, który pomieści około piętnastu samochodów. Jest on dwu, lub nawet czteropoziomowy co dodatkowo zwiększa atrakcje podczas zabawy. Niektóre modele Wader posiadają szlabany, umocnienia i niewielkie przeszkody urozmaicające spędzony czas nad wyścigami. Chłopcy lubią się bawić samochodami i zawsze bacznie obserwują te, które spotykają na ulicy w trakcie spaceru, albo drogi do przedszkola. Multi parking może być świetnym pomysłem na prezent dla czterolatka, ale także dla starszego dziecka. Samo jego złożenie pochłania trochę czasu i zaangażowania, w którym musi uczestniczyć rodzic, albo starsze rodzeństwo.

Po parkingu mogą jeździć samochody dołączone do zestawu, albo zwykłe resorówki, których waga nie będzie zbyt duża, a koła zmieszczą się na plastikowym torze. Dostępnych jest kilka wersji tejże zabawki i dla najmłodszych dzieci kupimy ją już za niecałe sto, sto pięćdziesiąt złotych.