Nasze kursy i szkolenia dla operatorów żurawi

Kilka lat temu wspólnie z kilkoma innymi znajomymi rozpoczęliśmy starania o to, aby założyć własną akademię szkoleniową. Zatrudniliśmy bardzo dobrą kadrę pedagogiczną i koordynowaliśmy wszelkie sprawy administracyjne naszego centrum szkoleniowego.

Zajęcia praktyczne na kursie dla operatorów żurawi

kurs operatora żurawiaCentrum szkoleniowe, które założyliśmy dedykowane było przede wszystkim dla osób, które chciały podnieść swoje kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. W ofercie naszej akademii znalazły się szkolenia dla osób, które chciały pracować na wielkich urządzeniach technicznych i szukały sposobu, aby znaleźć profesjonalne szkolenie, które jest rekomendowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasze działy szkoleniowe, które mieściły się w kilku większych miastach w Polsce, odnotowały, że największą popularnością cieszył się kurs operatora żurawia. Wielu młodych ludzi pragnęło zdobyć cenne umiejętności w tym zakresie i wybierało nasze centrum szkoleniowe. Posiadaliśmy bardzo dobrych instruktorów, którzy podczas zajęć teoretycznych i praktycznych uczyli kursantów o różnych typach żurawi, o tym w jaki sposób uruchomić maszyny i jakie maksymalne obciążenie może być dostosowane do danego typu żurawia. Kursanci podczas zajęć praktycznych, pod okiem instruktorów wykonywali różnego rodzaju manewry, które miały im uświadomić w jaki sposób obsługiwać urządzenia techniczne. Kursy kończyły się egzaminem państwowym, który uprawniał naszych absolwentów do pracy w zawodzie operatora żurawia w branży przemysłowej, budowlanej czy przetwórstwa metali.

Nasze centrum szkoleniowe było dla mnie bardzo ważnym zajęciem. Dzięki temu, że wspólnie stworzyliśmy profesjonalną kadrę, nasza oferta była bogata, a absolwenci łatwo i szybko mieli okazję na znalezienie dobrej pracy, gdyż w naszej szkole kształcili się na bardzo wysokim, europejskim poziomie.