Nie wiem jakiego poliwęglanu użyć na daszki

Dzień dobry, mam na imię Malwina i potrzebuję od Państwa małej pomocy. Kilka miesięcy temu podjęłam ważną decyzję o zainwestowaniu pieniędzy w własny biznes. Skończyłam akademię wychowania fizycznego, od kilku lat pracuje jako trener personalny, dlatego też zdecydowałam się na to by otworzyć swoją własną siłownię.

Daszek z poliwęglanu i remont budynku

daszek z poliwęglanuNiestety budynek, który kupiłam wymaga generalnego remontu. Co prawda z większością spraw już się uporałam, jednak trochę jeszcze zostało na mojej głowie. W poniedziałek na przykład będę zakładała daszek z poliwęglanu nad wejście. Dlatego też jeszcze dzisiaj muszę udać się do miasta i kupić płyty poliwęglanowe. Problem jednak polega na tym, że nie mam pojęcia jakie wybrać? Bo na przykład jest poliwęglan lity, ale z tego, co wiem, to ten bardziej nadaje się na świetliki z poliwęglanu. Wiem to, bo zaledwie kilka dni temu taki świetlik sama u siebie montowałam. Jednak teraz to nie mam pojęcia czy na ten daszek powinien być poliwęglan kanalikowy, czy raczej ten lity. Od kilku godzin próbuję się dodzwonić do mojego kierownika budowy, ale tan nie odpowiada? Zaraz muszę ruszać na zakupy, a nie wiem, jaką decyzję podjąć. Może wy mi pomożecie, co? Niestety ja w tej chwili nie mam przy sobie osoby, której mogłabym się poradzić wiem, że zawszę mogę poprosić o radę w sklepie, ale to zawsze zajmuje tyle czasu, a ja chciałabym sprawę załatwić jak najszybciej. Dlatego bardzo proszę, jeśli ktoś z Państwa orientuje się, jaki poliwęglan bardziej nadaje się na daszek, niech da mi znać w ciągu najbliżej godziny. Naprawdę będę bardzo wdzięczna za podpowiedź.

Samotnej kobiecie nie jest łatwo, ale radzić sobie jakoś trzeba. Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę Państwu miłego popołudnia. Do widzenia, Malwina K.