Odnowiona łazienka dzięki glazurze

 

Jakiś czas temu zdecydowałam się na remont łazienki. Było to moje marzenie od wielu lat. Jednak cały czas były jakieś pilne wydatki i w konsekwencji tego nie było mnie stać na ten remont. Teraz jednak w końcu udało i się uzbierać potrzebną kwotę do tego żeby wnętrze to wyglądało jak sobie wymarzyłam.

Kładzenie glazury w dobrej cenie

układanie glazury kielceWiedziałam już od dawna jakie płytki będę chciała mieć. Miały być one duże i w większości białe. Jednak w niektórych miejscach chciałam żeby były w kolorze fuksji. Widziałam kiedyś taką aranżację łazienki w gazecie i wiedziałam już wtedy że będę chciała coś takiego u siebie powtórzyć. Nie wiedziałam tylko kto mi je położy. Koleżanka, która ostatnio robiła remont w łazience dała mi namiar do pana, który kładł u niej glazurę. To układanie glazury kielce jej zdaniem poszło bardzo sprawnie. Zadzwoniłam więc i na szczęście okazało się, że pan ten miał wolny termin i mógł przyjść i i to zrobić. Pojechałam więc do sklepu i kupiłam wszystko to co jest potrzebne. Pan przyjechał punktualnie. Wymierzył całe pomieszczenie, obejrzał także płytki i powiedział wtedy jaka będzie cena za metr. Nie było to dużo. Uważam, że cena ta była naprawdę bardzo konkurencyjna. Także ucieszyłam się bardzo bo myślałam, że wszystko wyjdzie drożej. Pan pracował bardzo sprawnie. widać było, że jest prawdziwym profesjonalistą. W sumie to bardzo szybko widać było pierwsze efekty. Cieszyłam się bardzo gdy obserwowałam to jak moja łazienka w końcu zaczyna wyglądać inaczej.

Po kilku godzinach wszystko było gotowe. Pan posprzątał jeszcze po sobie czym mnie bardzo zaskoczył. Powiedział, że zawsze tak robi bo to w końcu on narobił bałaganu. Była bardzo zadowolona z efektu. Wręcz lepiej być nie mogło. A numer do tego fachowca na pewno zachowam i gdy będzie taka potrzeba to z niego skorzystam.