Odpowiedni kask na motor – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Kiedy poświęcasz swoje życie, aby osiągnąć sukces wszystko inne idzie w zapomnienie. Jestem sportowcem, moja pasja to żużel. Poświęcam jej każdą chwilę swojego życia, trenuję często i intensywnie, odnoszę sukcesy. Wiem, że nie osiągam ich łatwo, wymaga to ode mnie wielu poświęceń.

Kask na motor marki Nolan

kask na motorNiewiele czasu spędzam z rodziną, mimo, iż mam dwadzieścia dwa lata, nie myślę jeszcze o stworzeniu stałego związku, edukacja zawsze przychodziła mi z pewnym trudem- wszystko dlatego, że mój ukochany sport wymaga czasu. Jednak mam wsparcie rodziny i wiem, że dzięki temu mogę piąć się po szczeblach kariery wciąż wyżej. Wiem, że to nie jest bezpieczny sport, dlatego staram się dbać o siebie, aby nie martwić niepotrzebnie najbliższych. Najważniejsza jest dla mnie pewność, że mój pojazd jest w pełni sprawny oraz odpowiednio dobrany kask. Od początku towarzyszył mi mój ulubiony model nolan n21. Do tej pory mam do tych kasków ogromny sentyment. Jednak technologia postępuje, a ja dbając o siebie wybierać coraz to nowsze rozwiązania techniczne. Doskonale sprawdzał się dla mnie pięknie się prezentujący solidny kask na motor nolan n40, obecnie na treningach i zawodach towarzyszy mi jaskrawożółty schuberth c3 pro, który idealnie pasuje do mojej sylwetki. Poza kaskami starannie dobieram także kombinezony, rękawice ochronne, ochraniacze. Dbam o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół, gdyż chcę żyć jeszcze długo i zdrowo. Wiem, że muszą troszczyć się o swoje bezpieczeństwo, jeśli chcę rozwijać się w swojej pasji, a w przyszłości założyć rodzinę, żyć w społeczeństwie, pracować.

 

Pasja to rzecz niezwykle w życiu ważna, bez poświęcenia nie sposób osiągnąć czegokolwiek, jednak bardzo ważnym jest, aby zawsze i wszędzie zachowywać zdrowy rozsądek i pamiętać o tym, że nieszczęściom lepiej zapobiegać, niż później naprawiać ich skutki.