Oferowanie profesjonalnej instalacji AGD

Prowadziłem mały sklep ze sprzętem AGD i zatrudniałem tylko jednego sprzedawcę. Nie oferowałem usługi podłączenia sprzętu u klienta na miejscu, bo sklep był za mały a nie miałem zamiaru zatrudniać dodatkowej osoby. Z czasem jednak zacząłem się nad tym poważnie zastanawiać.

Firma oferująca dodatkową usługę instalacji urządzeń AGD

instalacja agd - poznańWszystko zmieniło się, jak do mojego sklepu zaczęło przychodzić więcej klientów. Większość z nich interesowała usługa instalacji zakupionego w moim sklepie sprzętu AGD i czasami rezygnowali z zakupów, ze względu na brak takiej usługi. Zorientowałem się wówczas, jak istotna była instalacja agd – Poznań był miastem, gdzie było mnóstwo takich sklepów jak mój i większość z nich właśnie takie usługi oferowała. Przeliczyłem sobie, że korzystniej wyjdę zatrudniając specjalistę od instalacji AGD i zatrudniłem takiego człowieka. Na witrynie sklepu od razu przywiesiłem informację, że wykonywana jest usługa instalacji zakupionego AGD i od tego czasu każdy klient, który odwiedził mój sklep decydował się na zakupy. Pracownikowi płaciłem porządne pieniądze, bo na instalacji sprzętu znał się znakomicie. Za usługę pobierałem od klientów dodatkową opłatę, ale nie była ona aż tak wygórowana i każdy godził się na takie warunki. Z czasem miałem coraz więcej klientów i postanowiłem przenieść swój sklep do większego lokalu. Zaopatrzyłem się także w więcej sprzętu AGD, ażeby oferować swoim klientom jak największy wybór. To była zdecydowanie słuszna decyzja.

Po jakimś czasie zauważyłem, że znani producenci sprzętu AGD zaczęli zabiegać o współpracę ze mną. Mimo, iż prowadziłem niewielki sklep, to chcieli oni ze mną współpracować. Mogłem przez to przebierać w ofertach i zawsze wybierałem te najbardziej korzystne dla mnie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Wnętrza