Oryginale prezenty z dobrego sklepu

Mimo, iż pracowałam zawodowo to nadal mieszkałam z rodzicami. Mieli oni duży dom piętrowy i nie było sensu, żebym wynajmowała mieszkanie i narażała się na dodatkowe koszty. Przy okazji opiekowałam się rodzicami i dużo im pomagałam za co byli mi wdzięczni. 

Wizyta w jednym z lepszych sklepów 

sklep z prezentamiW zeszłym tygodniu wybrałam się na wycieczkę nad morze. Nigdy nie byłam w takim miejscu a dostałam urlop, który postanowiłam dobrze wykorzystać. Na odpoczynek pojechałam sama, bo nie lubiłam odpoczywać w towarzystwie a tak to mogłam robić wszystko, na co tylko miałam ochotę. Przed powrotem do domu postanowiłam rozejrzeć się za prezentami dla rodziców. Obiecałam, że przywiozę im coś ładnego z gór. Spacerując po deptaku zauważyłam sklep z prezentami i postanowiłam do niego zajrzeć. W środku był spory wybór różnych przedmiotów, które idealnie nadawały się na prezent. Dla rodziców postanowiłam wybrać coś oryginalnego. Były tam jakieś pamiątki do kupienia, ale szukałam czegoś większego. Zdecydowałam się na kupno obrazu z widokiem morza. Był to obraz namalowany przez młodego artystę, który posiadał niesamowity talent. Uznałam, że taki prezent był najlepszym wyborem. Dla swojej przyjaciółki także wybrałam prezent z tego sklepu i dostała ode mnie piękną biżuterię z bursztynem. W sklepie wszystko mi elegancko zapakowano i wróciłam do hotelu, żeby się spakować. Następnego dnia z samego rana wróciłam do domu. Rodzicom od razu dałam prezent i bardzo im się spodobał ten piękny obraz. 

Rodzice obraz powiesili w salonie na ścianie, gdzie nic nie było. W salonie od razu zrobiło się ładniej. Mama była mi wdzięczna za tak trafiony prezent. Rodzice byli dla mnie najważniejsi i cieszyło mnie jak ogromną radość sprawiłam im przywożąc prezent w wakacji.