Pokaz iluzji na urodzinach dziecka

Jakiś czas temu moja córka obchodziła urodziny. Do końca nie wiedziałam co jej zorganizować na ten dzień. Koleżanki, u których była moja córka na urodzinach zawsze miały jakieś specjalne atrakcję. Jednak co tu ukrywać w większości były to dzieci, które pochodzą a dużo bardziej zamożnych domów.

Pokaz iluzji był najlepszy

pokaz iluzjiJa nie byłam w stanie zapewnić jej aż takich atrakcji. Jednak chciałam żeby ten dzień był wyjątkowy i żeby była naprawdę zadowolona z tego co wymyśli mama. Dlatego też przez bardzo długo przeczesywałam internet i szukałam jakiś podpowiedzi co zrobić żeby akurat taka impreza była udana. Na jednym forum przeczytałam, że u kogoś na urodzinach był magik dla dzieci i że była to naprawdę fantastyczna atrakcja, która przebiła wszystkie inne. Pomyślałam, że pewnie taki magik pewnie także nie kosztuje jakoś mocno dużo. Sprawdziłam czy w naszym mieście są organizowane taki pokazy iluzjonistyczne dla dzieci i okazało się, że tak. Takie pokazy magii można oczywiście zamówić do domu na urodziny dziecka i koszt takiej atrakcji tak jak przypuszczałam nie jest wysoki. A myślę, że dzieciom które mają przyjść do córki na pewno się spodoba. Obejrzałam różne pokazy magiczne dla dzieci bo niektóre firmy miały filmiki z tym co robią. I w ten sposób wybrałam odpowiedniego magika. Jego pokaz iluzji według mnie był najlepszy. Zresztą nawiązywał on do postaci bajek, które moja córka uwielbia. Dlatego też zdecydowałam się na niego. Taki pokaz będzie trwał około godzinę. Stwierdziłam też, że nie powiem córce że będzie miała na swoich urodzinach taką atrakcję.

Niech dla niej to też będzie niespodzianka. To znaczy powiedziałam jej, że będzie niespodzianka i to taka jakiej jeszcze żadna jej koleżanka nie miała. Była naprawdę bardzo podekscytowana tym co to może być.