Popularne skutery elektryczne dla osób z otyłością

 

Jestem osobą otyłą od wielu lat. Próbowałam wielokrotnie schudnąć, ale zawsze waga wracała i to z podwojoną siłą. W końcu poddałam się i nauczyłam siebie akceptować w takiej większej wersji. Bardzo ułatwiłoby mi życie to, gdybym mogła być mobilna. Nie mam prawa jazdy, a do centrum miasta mam daleko. Poruszanie się sprawia mi niemałą trudność.

Szeroki wybór skuterów elektrycznych w sklepie internetowym

skutery elektryczne - sklep internetowyKoleżanka mi doradziła, abym zastanowiła się nad kupnem skutera inwalidzkiego. Takim pojazdem nie poruszają się tylko niepełnosprawni, czy schorowani, ale też osoby z otyłością. Zauważyłam, że skutery elektryczne stały się bardzo popularne i coraz częściej widuję je na ulicach. Mam namiary na sklep medyczny, w który jest podobno szeroki wybór tego rodzaju pojazdów. Jak się okazuje, jeśli chodzi o skutery elektryczne – sklep internetowy ma dosyć niskie ceny i atrakcyjną ofertę sprzedażową. Przejrzałam dokładnie wszystkie dostępne modele skuterów i wybrała jeden z nich. Jest to skuter elektryczny, posiadający najlepsze akumulatory żelowe i najnowocześniejsze oświetlenie typu LED. Pojazd może osiągnąć maksymalną prędkość piętnastu kilometrów na godzinę, co mi w zupełności odpowiada. Model prezentuje się bardzo elegancko, bo posiada szeroki, skórzany fotel z oparciem, nowoczesny panel, a nawet radio. Spodobało mi się też to, że skuter ma duży, pojemny koszyk na zakupy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Jeśli chodzi o cenę, to skuter ten kosztuje trzy tysiące złotych. Z tego, co wiem, to istnieje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości dwóch tysięcy złotych. Warunkiem refundacji jest złożenie kilku dokumentów, takich jak zaświadczenie o dochodach, ksero umowy przedwstępnej ze sklepem medycznym na wybrany model pojazdu i ksero dowodu osobistego.