Poszukiwanie części do koparek

Szukając części do koparek, należy najpierw poznać szczegóły dotyczące koparki. Na rynku jest szeroki wybór koparek i dostawców części do koparek, co oznacza jeszcze więcej typów części, które utrudniają ich wybór. Ponieważ koparka jest złożoną maszyną, kupując części, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. 

Wybór odpowiednich części do koparki

części do koparek catCharakter naszego zadania lub operacji jest jeden. Koparka jest dostosowana do wielu zadań; w związku z tym istnieją osobne załączniki, dotyczące każdego z tych zadań. Ale prawdziwe kłopoty selekcji zaczynają się po tej identyfikacji. W dzisiejszych czasach istnieje wiele odmian każdego komponentu. Mamy możliwość wyboru gąsienic stalowych lub gumowych. Dla szerokiej gamy modeli koparek dostępne są gąsienice, długie i krótkie, o różnej głębokości bieżnika. Następnie dla gąsienic gumowych lub stalowych dostępne są rolki, które mogą być już napełnione olejem i mają uszczelnione, jednostkowo utwardzane osłony. Potrzebujemy również rolek u góry ramy gąsienic, aby unieść ciężar grupy gąsienic. Albo możemy wybrać te z pojedynczym kołnierzem środkowym lub bez kołnierzy na powłoce. Podobnie jak rolki gąsienic, są one również oddzielne dla gąsienic skrętnych i gumowych. Możemy również przekształcić swoje stalowe gąsienice w gumowe za pomocą gumowych podkładek. Na rynku dostępnych jest szereg części do koparek cat, które można tak łatwo przykręcić do stalowych gąsienic. Nie musimy myśleć o zakupie nowej pary gumowych gąsienic, aby zmienić stalowe w gumowe. Jak wygodnie? 

Niezależnie od tego, czy nasza maszyna jest gąsienicami gumowymi, czy stalowymi, koła napinające z przodu ramy gąsienic mogą być uszczelnione i wypełnione olejem, a powłoka jest utwardzona staliwem lub powłoką prefabrykowaną. Zwykle są one dostarczane w komplecie z prowadnicami łożyskowymi, więc są gotowe do zamontowania na urządzeniu napinającym.