Praktyczne narożne półki wiszące

 

W każdym domu znajdzie się kąt czy inne miejsce, które służy do gromadzenia różnych gratów, bardziej lub mniej ważnych. Czy jest to półka w kuchni, stolik nocny w sypialni czy półka narożna wisząca w łazience, to nie ma najmniejszego znaczenia. Najważniejsze jest to, żeby takie miejsce było bo jest ono niezwykle przydatne w każdym domu.

Najlepsze akcesoria i półki do łazienek

półka narożna wiszącaDuże łazienki możemy ładnie i nowocześnie urządzić. Tak, żeby nie było za dużo mebli ale wszystko miało swoje miejsce i się pomieściło. Jeśli natomiast mamy malutkie łazienki to kupujemy najpraktyczniejsze i funkcjonalne akcesoria. Do takich należy na pewno półka narożna wisząca, która nie tylko zajmuje mało miejsca, ale jest też bardzo użyteczna. Czasami półki zrobione są z materiału, który możemy powiesić nawet pod prysznicem lub nad wanną, np. z plastiku. Jeśli taką półkę montujemy w innej części łazienki to może ona być np. drewniana. Takie drewniane półki najbardziej popularne są obecnie w kolorze białym lub naturalnego drewna. Takie narożne wcale nie muszą być drogie. Oczywiście takie ekskluzywne i bardzo nowoczesne, z renomowanych sklepów będą droższe od tych, które możemy kupić w małym sklepie meblowym. Niektóre półki mogą mieć szufladkę na mniejsze drobiazgi. Inne mogą mieć wmontowane lusterko i haczyk, który możemy wykorzystać do zawieszenia gąbki lub innego przydatnego drobiazgu. W zależności od miejsca, w którym chcemy zamontować półkę wiszącą, rozróżniamy półki zawieszane na haczyki lub na drzwi prysznicowe.

Najbardziej luksusowe i nowoczesne półki łazienkowe trzeba często myć. Bez względu na to czy są plastikowe czy drewniane, jeśli będą brudne to nie będą estetycznie wyglądać. Dlatego najlepsze półki i meble do łazienki to te łatwe w utrzymaniu czystości.