Projektowanie ogrodów moim sposobem na życie

Urodziłam się w Gliwicach i tutaj cały czas mieszkam. Ostatnio pracowałam w kwiaciarni, ale postanowiłam zrezygnować z tej pracy i rozpocząć własną działalność.

Projektowanie ogrodów może być frajdą

projektowanie ogrodówMoją największą pasją jest projektowanie ogrodów i w tym kierunku zdecydowałam się rozwinąć swoją firmę. Wiem, że zakładanie ogrodów wymaga kreatywnego podejścia i takim właśnie się cechuję. Na początku zastanawiałam się w sumie, czy świadczyć usługi na całym śląsku, bo teren jest naprawdę okazały, ale ostatecznie zdecydowałam się tak zrobić. Pozwoli mi to na większą liczbę klientów. Moja oferta na projektowanie ogrodów skierowana jest do firm, restauracji, hoteli czy osób prywatnych. Na razie działam sama, ale chce przyjąć do pracy mojego przyjaciela, który także bardzo lubi projektowanie ogrodów i pomógłby mi w wykonywaniu obowiązków.
Obecnie jest bez pracy, więc jestem pewna, że zgodzi się na moją propozycję. Ogłosiłam się w internecie, na jednej ze stron widniały moje propozycje na projektowanie ogrodów i ludzie mogli zobaczyć co mam im do zaoferowania. Na potrzeby firmy kupiłam wszystkie niezbędne narzędzia i gadżety ogrodowe, które lubią klienci. Mam program graficzny, w którym wykonuję projektowanie ogrodów o różnych wielkościach. Z wizytą u klienta będę je miała przy sobie, jeżeli klient zdecyduje się na jedno z moich rozwiązań. Często jednak projektowanie ogrodów odbywa się na miejscu u klientów i jeżeli oni akceptują pomysły to od razu zabieramy się za zakładanie ogrodów zgodnie z wytycznymi. Wiem, że dzięki tej pracy będę mogła rozwijać swoje zdolności i je na bieżąco wykorzystywać. Kiedy pracowałam w kwiaciarni to niestety moja kreatywność była jednak uśpiona.

Teraz mogę działać pełną parą i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Projektowanie ogrodów w Gliwicach – zielonewariacje.pl