Przebadaj się u otolaryngologa w Bydgoszczy

Mój mąż to wszystko zrobi byle tylko nie iść do lekarza. Gorzej jak z dzieckiem. A byliśmy w Bydgoszczy na koncercie muzyki bałkańskiej po którym, myślałam, że mój mąż się bardzo zamyślił.

Otolaryngolog z Bydgoszczy musi pomóc mojemu mężowi

otolaryngologia BydgoszczMówiłam, do niego, a on jakby ogóle nie reagował. Okazało się, że coś jest jednak nie tak z jego uchem, a nie kulturą osobistą. Mówię mu zatem, że musi sprawdzić co się dzieje, że laryngolog w Bydgoszczy. On na to, że absolutnie nie wchodzi to w drogę, otolaryngologia to ostatnia dziedzina z jaką będzie miał cokolwiek wspólnego. Głośno zaprotestował, bo pewnie nawet nie słyszał dobrze, jak podnosi głos.
Wiedziałam, że laryngologia w Bydgoszczy jest na najwyższym poziomie w naszym województwie, dlatego też byłam pewna, że szybko ta sprawa może zostać załatwiona. Namawiam go na to do tej pory, aby sprawdził go doświadczony otolaryngolog z Bydgoszczy, bo ja już nie mogę na własne gardło, tak muszę do niego krzyczeć, aby coś w ogóle zrozumiał. Po jakimś czasie wiem, że się sam do tego przekona, jednak nie chciałabym aby to było po jakiejś niedobrej sytuacji. Weszłam na stronę na której otolaryngolog przestrzegał przed ignorowaniem objawów, takich jak pogorszenie słuchu, wyciek z ucha, problemy z ciśnieniem śródczaszkowym. Otolaryngologia to dziedzina, która może mężowi pomóc, ale nie wiem, jak mogę go nakłonić do wyjazdu do Bydgoszczy. Może wiecie, jak swojego męża przekonać do takiej podróży, aby laryngolog mógł go zbadać, zdiagnozować i wyleczyć, żeby już wszystko wyraźnie słyszał. Bydgoszcz jest miastem, które nie jest oddalone od naszej wsi o jakieś miliony kilometrów, to zaledwie pół godziny drogi.

Coś trzeba z tym moim ancymonem wymyślić, bo ja powoli tracę cierpliwość do mojego chłopa. A jak wy byście sprawiły by laryngolog zbadał waszych mężów.