Remont generalny w mieszkaniu

Okazyjne kupno mieszkania, do tego w Warszawie i niedaleko od centrum, naprawdę rzadko się trafia. Niestety w parze z niską ceną szła konieczność przeprowadzenia naprawdę dużego remontu. Przynajmniej obyło się bez przykrych niespodzianek, ponieważ dobrze znałam stan całego mieszkania i wiedziałam, jakimi pracami trzeba się zająć.

Kompleksowy remont całego mieszkania

kompleksowe remonty warszawaZaczęłam od znalezienia architekta wnętrz i firmy, która oferuje kompleksowe remonty Warszawa to duże miasto i łatwo było mi znaleźć odpowiednich specjalistów. Mieszkanie miało mało praktyczny układ, który chciałam zmienić, co było zresztą kolejnym powodem do wymiany instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej w mieszkaniu. Wolałam zająć się tym od razu, zamiast powtarzać zabawę z dużym remontem za kilka lat. Remont zaczął się od usunięcia wszystkiego z mieszkania, a potem zburzenia ścianek działowych. Chciałam mieć kuchnię łączoną z salonem, a zamiast osobnej łazienki i toalety jedno pomieszczenie. Do tego w sypialni miała zostać wydzielona osobna garderoba. W związku z ilością pracy przy remoncie wiedziałam, że będzie on trwać nawet kilka tygodni i wcale się nie przeliczyłam. Na moje szczęście zajmowała się nim firma, która wszystkie te prace wykonywała kompleksowo: mieli pracowników odpowiednio wykwalifikowanych do prac z instalacją elektryczną, wodno-kanalizacyjną, kładzeniem glazury i podłogi. Dzięki temu nie musiałam już szukać kolejnych specjalistów, co pewnie przedłużyłoby cały remont.

Chociaż mieszkanie wymagało wiele pracy i sporych nakładów finansowych, to i tak nie żałowałam swojej decyzji. Dzięki kompleksowemu remontowi, mieszkanie jest teraz nie do poznania i trudno zauważyć podobieństwa do stanu sprzed remontu. Teraz jest idealne i doskonale dopasowane do mnie i mojego stylu życia.