Rowery focus w katalogu targowym

Zacząłem tworzyć katalog na międzynarodowe targi rowerowe w dużym europejskim mieście. Muszę przyznać, że zlecenie mnie absolutnie ucieszyło. Zacząłem dzięki temu przyglądać się specyfice wielu rodzajów rowerów.

Katalog na targi i rowery focus jako jeden z elementów

rower focus

Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałem się tą dziedziną. Kiedyś chciałem kupić sobie rower elektryczny, ale muszę przyznać, że niewiele na ten temat widziałem. Okazało się, że rowery elektryczne to całkiem szeroki temat, wiele jest marek, mnóstwo rozwiązań, różne akumulatory i w ogóle. Firma która zleciła mi ten katalog posiada przede wszystkim rowery focus i głównie miałem na ich temat skupić się podczas projektowania. Nie było to trudne, bo dostałem mnóstwo plików, nowoczesne rowery focus we wszelakich ujęciach i w zasadzie w każdego rodzaju formacie zapisu plików graficznych. Nawet zgrabnie mi to wyszło, rowery focus naprawdę świetnie się komponowały w układzie graficznym jaki zaprojektowałem. Opisy również były świetnie napisane, krótko i treściwie, dzięki temu fajnie się je wpasowało w całość katalogu. Jednak po głowie chodził, a w zasadzie jeździł mi ten nieszczęsny rower elektryczny. Trzeba przyznać, że jeżeli katalog się sprawdzi, to sobie odłożę na niego. W katalogu zostało mi umieszczenie kilku informacji na temat magura hs11, a to jest system hamulców kleszczowych. Sam się nauczyłem, że hamulce, hamulcom nie równe. Na forach czytałem, że te magura hs11 to bardzo fajny i sprawdzony system. Dlatego nabrałem przekonania do produktu i szybko wpadłem na pomysł jak te magura hs11 dobrze przygotować.

Myślę, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący. Podjadę jutro do firmy i pokaże wstępne wydruki, a przy okazji obejrzę rowery elektryczne. Trzymajcie za mnie kciuki, aby się wszystko powiodło! To wielka dla mnie szansa!