Rozliczanie faktur za profile balkonowe

Nazywam się Elwira i jestem księgową. Pracuję w przedsiębiorstwie produkcyjnym już od ponad trzech lat i bardzo lubię swoją pracę. Odpowiadam za rozliczanie faktur za sprzedane płyty tarasowe na podkładkach oraz szereg innych produktów, które są wysyłane z naszej firmy.

Profile balkonowe i sprawy finansowe

profile balkonoweOstatnio miałam rozliczyć profile balkonowe, ale Marcin z działu zleceń nie dostarczył mi dokumentów i nastąpiło opóźnienie. Brakowało tego dnia również faktur za profile okapowe, dlatego poszłam do Marcin, ażeby wszystko wyjaśnić. Okazało się, że mają zamieszanie, ponieważ jakiś klient zamówił okapniki balkonowe w dużej ilości a mieli na realizację niewiele czasu. Mimo to otrzymał ode mnie reprymendę, ponieważ faktury do działu księgowości muszą trafiać na czas. Odebrałam od niego zaległe dokumenty i wróciłam do pracy. Rozliczyłam zaległe profile okapowe a po przerwie na kawę rozliczyłam pozostałe okapy balkonowe. Tego dnia miałam jeszcze do wprowadzenia profile okapowe na balkon i to już byłoby wszystko. Raz dwa rozliczyłam wszystkie faktury i wprowadziłam je do systemu. Teraz muszę tyko tylko zanieść faktury za płyty tarasowe na podkładkach do archiwum i mogę tego dnia zakończyć pracę. Mimo opóźnień ze strony działu zleceń dobrze sobie poradziłam ze wszystkimi obowiązkami i mnie to cieszy. Nie muszę zostawać po godzinach. Jutro mam dostać faktury na okapniki balkonowe, które zostały zamówione w dużej ilości. Zajmę się tym z samego rana, żeby mieć jeszcze czas na pozostałe obowiązki. Rozliczę jeszcze profile okapowe, bo już Jan mi mówił, że z rana mi dostarczy dokumenty.

Zapowiada się intensywny dzień, ale bardzo mnie to cieszy, ponieważ szybko czas mi zleci. Po pracy mam się spotkać z przyjaciółką, której nie widziałam kilka lat. To będzie dobry dzień.