Sklep z markowymi rowerami dziecięcymi

Wpadłem na pomysł, by otworzyć sklep rowerowy. Budowana była hala sprzedażowa, gdzie miały znaleźć się najlepsze marki w mieście. Wiedziałem, że w takim miejscu na pewno będę miał wielu klientów. Dlaczego sklep rowerowy? Bo miałem dojścia do taniego i dobrego sprzętu.

Sprzedaż najlepszej jakości rowerów dziecięcych

dziecięce rowery krossDogadałem się z właścicielem hali i wynająłem od niego największy lokal handlowy. Oszklona duża szyba wychodziła na chodnik przed głównym wejściem i każdy klient widział mój sklep, co dawało mi gwarancję, że do mnie zajrzy w poszukiwaniu roweru. Zamierzałem sprzedawać tylko dziecięce rowery kross, bo po zbadaniu rynku wiedziałem już, że na tym zarobki były największe. Dojście do producenta takich rowerów załatwił mi swego czasu brat i dzięki temu mogłem nabyć od niego najlepszej jakości rowery w niskiej cenie. Zamówiłem wszystkie dostępne rowery dziecięce w dużych ilościach. Wiedziałem, że wszystko sprzedam, bo rozpoczynała się wiosna a wtedy sprzedaż była najwyższa. Kiedy już hala sprzedażowa była czynna, to wystawiłem wielki stand przed sklepem z informacją, że oferuję najlepszej jakości rowery dziecięce od sprawdzonego producenta. Nikogo nie powinno dziwić, że klienci od razu do mnie przychodzili, żeby obejrzeć rowery. Na takim sprzęcie znałem się świetnie i zawsze potrafiłem doradzić podczas zakupów. Miałem smykałkę do handlu, co zapewniało mi sprzedaż na wysokim poziomie. Otworzenie własnego sklepu w tym miejscu było najlepszym pomysłem.

Mój syn jak dorósł, to też dostał ode mnie rower na urodziny. Jacek był grzecznym dzieckiem i nigdy nie sprawiał żadnych problemów, dlatego uznałem, że zasłużył na taki prezent. Syn był szczęśliwy i dużo czasu spędzał jeżdżąc rowerem. Już nie siedział tyle przed komputerem.