Sposób na… marketing zapachowy

Od niecałych dwóch lat wraz z moją żoną prowadzimy swoją własną firmę. Nasza firma związana jest, że tak powiem z zapachem. Produkujemy i tworzymy wszystko, co związane jest z zapachem.

Marketing zapachowy to świetny biznes

marketing zapachowyFirmę otworzyliśmy w czasie, kiedy w Polsce dopiero zaczął tworzyć się marketing zapachowy. Coraz więcej firm zaczęło się interesować świeżym wtedy w naszym pięknym kraju, jakim jest Polska marketingiem, a mianowicie marketingiem, jakim jest aromamarketing. Stwierdziliśmy wraz z żoną, że warto założyć własną firmę, która specjalizuje się we wszystkim, co związane jest z zapachem i teraz z dumą muszę przyznać, że to była na prawdę bardzo, ale to bardzo dobra decyzja. Ogólnie nasza firma nie jest duża, ale mamy pomimo tego całkiem sporo zleceń. Każda aromatyzacja, która dokonywana jest przez nas jest wykonana na podstawie indywidualnych preferencji zgłaszającego się do nas klienta. Tworzymy na prawdę różnego rodzaju kompozycje zapachowe. Właśnie jeżeli chodzi o tworzenie kompozycji, to tym zajmuje się głównie moja żona. Jak wiadomo, kobiety bardzo dobrze znają się na zapachach i tego typu rzeczach, także za to odpowiedzialna jest moja żona. W naszej firmie tworzymy również różnego rodzaju preparaty, dzięki którym możliwa jest neutralizacja zapachów. Bardzo dużo właśnie jest przez nas tworzonych preparatów, dzięki którym można usunąć nieprzyjemny zapach.

Zgłaszają się do nas zarówno różnego rodzaju firmy i sklepy, które chcą abyśmy dla nich stworzyli indywidualny zapach, który można rozpylić w danym miejscu, jednakże bardzo dużo zleceń mamy również od zwykłych ludzi, którzy po prostu chcą, aby wnętrze ich domu pachniało przepięknie i aby unosił się zapach, który jest zapachem jedynym w swoim rodzaju. Ogólnie każde zlecenie, nie ważne od kogo, bardzo nas cieszy.