Sprzedaję szklarzowi lokal użytkowy

Jestem pośrednikiem nieruchomości i siedzę w tym zawodzie od kiedy ukończyłem szkołę. Od razu zrobiłem licencję, ponieważ wiedziałem, że w tym zawodzie to na prawdę da się zarobić poważne pieniądze a tego w życiu właśnie chciałem.

Mój lokal dla szklarza okazał się idealny

szklarz wrocławSprzedaję oraz zajmuję się wynajmowaniem różnych lokali użytkowych. Współpracuję tylko i wyłącznie z firmami i to mi zdecydowanie odpowiada. Nie ma lokalu, którego nie potrafiłbym sprzedać czy wynająć. Ostatnio zgłosił się do mnie szklarz wrocław, który chce w naszym mieście otworzyć swój warsztat. Zaczął od szukania lokalu a jego znajomy pokierował go do mnie. O to właśnie chodzi, jak klienci są zadowoleni ze współpracy to mnie polecają dalej. Umówiłem się z tym człowiekiem w swoim biurze. Chciałem dokładnie poznać jakie ten szklarz wrocław ma wymagania co do lokalu, by doradzić mu najlepsze rozwiązanie. Chce on kupić lokal a mam kilka fajnych obiektów w mieście na sprzedaż, to na pewno się dogadamy. Klient pojawił się u mnie w wyznaczonym czasie i mogliśmy porozmawiać. Dowiedziałem się dokładnie jakie ten szklarz wrocław ma oczekiwania i już wiedziałem, że mam dla niego coś idealnego. Od razu zaoferowałem, żebyśmy pojechali na miejsce obejrzeć lokal. Zgodził się chętnie i ruszyliśmy w teren. Oczywiście zgodnie z moimi oczekiwaniami lokal bardzo się spodobał temu klientowi i od razu zdecydował się na jego zakup. No takie interesy to ja dość lubię, bo to jest szybko zarobiona kasa. Klient jeszcze tego samego dnia wpłacił zaliczkę.

Lokal się sprawdza cały czas a klient jest bardzo zadowolony. Lokalizacja również jest bardzo dobra, ponieważ przychodzi do niego mnóstwo klientów i on sam nie sądził, że aż tak będzie zadowolony. Na mnie zawsze można polegać.