Sprzedaż dywaników samochodowych do opla

Bardzo cieszyłam się z tego, że mój sklep z dodatkami motoryzacyjnymi znajduje się w samym centrum miasta. Nie musiałam daleko dojeżdżać do pracy, a wiadomo, studenci lubią sobie pospać, lub poimprezować, więc świadomość tego, że miejsce mojej pracy jest ulokowane w samym centrum, bardzo mnie cieszyło.

Opel mamy rozbłysł, gdy dostał nowe dywaniki

dywanik do oplaSprzedawałam dywaniki samochodowe głównie i różne inne dodatki do auta. No ale głównie właśnie te dywaniki. Nawet nie wiecie, ile osób ma różne specjalne zamówienia, i nie są to już tylko zwykłe, oklepane czarne wzory. Teraz to aż można oczopląsu dostać, jak zobaczymy, co na tym rynku sprzedażowym się wyprawia. Przeróżne dywaniki do samochodów marki opel astra  ze światełkami led, które zapalają się, jak tylko człowiek na nie stopy położy. Coś niesamowitego, sama sobie takie wzięłam ostatnio, żeby zobaczyć, jak to będzie u mnie wyglądało. Więc moje dywaniki samochodowe beżowe, zostały zastąpione przez to świecące cudo. Lubię nowości, dlatego chętnie korzystam, gdy coś nowego pojawi się w sklepie. Mamy różne kolorowe dywaniki samochodowe, i też takie standardowe. Niektórzy wolą minimalizm i klasykę, czyli takie zwykłe normalne dywaniki. No ale są też klienci,którzy lubią sobie zaszaleć. Ja też należałam do takich ludzi. Nie lubiłam wszystkiego co tradycyjne, dlatego tutaj, w tej pracy, czułam się jak ryba w wodzie. Wszystko mi się podobało. Mój vw passat został ozdobiony tymi niesamowitymi świecidełkami.

Postanowiłam też sprawić jakiś prezent mojej mamie, jak ją odwiedzę, bo zbliżały się jej imieniny, więc pomyślałam, że jej opel astra nabierze trochę kolorów i też jej kupiłam ciekawy dywanik. Nie taki świecący jak mój, ale w stonowane, ale oryginalne wzory. Ona też lubi to co nietypowe, więc na pewno jej się spodoba. Taki nietypowy prezent,coś innego.