Stoły drewniane w kuchni mojej koleżanki

Moja koleżanka sprawiła sobie ostatnio nową kuchnię. I podoba mi się w niej to, że nie jest to taka typowa kuchnia jakie się teraz zamawia najczęściej na zamówienie. Teraz praktycznie wszyscy zamawiają kuchnię na wysoki połysk i to najlepiej białe.

Koleżanka skorzystała z oferty na stoły drewniane

stół drewniany

Oczywiście takie kuchnie są bardzo ładne i łatwe w czyszczeniu. Jednak a ni w żaden sposób nie pokazują charakteru właściciela, a przede wszystkim jak dla mnie są po prostu zimne i surowe. Koleżanka mieszka w Warszawie i musiała mieć naprawdę dość dużo odwagi by właśnie tu zrobić kuchnię taką w starym stylu. Kuchnia jest cała drewniana i sprawia, że praktycznie cale mieszkanie robi się przytulne i ciepłe. Może nie jest bardzo nowoczesne, ale mi się takie podoba dużo bardziej. Koleżanka miała zaprzyjaźnione usługi stolarskie i za kuchnię nie zapłaciła wcale tak dużo. W kuchni były piękne blaty kuchenne drewniane, które na końcach były rzeźbione. Pierwszy raz widziałam takie rzeźbienia na blatach. Koleżanka zamówiła też piękny drewniany stół. Jedna pracownia rzeźbiarska wykonała go dla koleżanki na specjalne zamówienie. Takie solidne stoły drewniane na zamówienie – Warszawa oczywiście kosztują dużo więcej niż takie kupione po prostu w sklepie, ale efekt jest także dużo lepszy. Stół stał się ozdobą całego mieszkania. I można powiedzieć, że jest to najładniejszy mebel. Koleżanka planuje także zmianę wystroju salonu. Chce zamówić meble u tego samego stolarza bo jest po prostu zadowolona z tego co zrobił w kuchni. Ten stolarz naprawdę bardzo ładnie robi meble.

Te meble, które zamówiła nie trzeba będzie impregnować a to także ważne bo jednak takie zabiegi trzeba powtarzać. Wzięłam namiary na tego stolarza bo moi rodzice chcą zrobić remont u siebie i może będą chcieli zrobić coś z drewna. Oni są tradycjonalistami i myślę, że może takie drewniane meble kuchenne ich zainteresują.