Tapety w kuchni zamiast płytek

Gdy kupiliśmy z mężem mieszkanie staraliśmy się jak najszybciej urządzić wszystkie pokoje. Chcieliśmy żeby było tak jak sto sobie wymarzyliśmy. Jednak bardzo szybko okazało się, że te pieniądze jakie mieliśmy na remont bardzo szybko się skończyły.

Zakup ciekawych tapet do kuchni

tapety do kuchniPo prostu w pewnym momencie musieliśmy zmienić trochę koncepcję. Musieliśmy poszukać jakiś tańszych rozwiązań. W sumie było mi przykro bo od dawna wiedziałam jakie będę chciała kupić płytki do kuchni. Jednak na ten moment nie mogliśmy sobie na nie pozwolić. Był to zbyt duży koszt. Jednak całkiem przypadkowo gdy szukałam inspiracji w internecie zobaczyłam tapety do kuchni właśnie. Ja nawet nie przypuszczałam, że jest coś takiego. I tapety te wcale nie przypominały takich jakie były modne kilka lat temu. Były niektóre bardzo zabawne. A inne miały bardzo interesujące wzory. Były także takie tapety, na których były piękne zdjęcia warzyw czy owoców. W sumie gdy to zobaczyłam wiedziała, że na pewno coś takiego wybierzemy. Z mężem bardzo lubimy gotować. I kiedyś nawet tak sobie myśleliśmy, że dobrze byłoby gdyby w kuchni wisiały jakieś zdjęcia potraw. A gdyby były to piękne zdjęcia znajdujące się na tapecie to jeszcze lepiej. Te tapety do kuchni są zmywalne. Także jeśli gdzieś się je chlapnie i ubrudzi to nie ma żadnego problemu z czyszczeniem potem. A do tego koszt ich jest naprawdę niski. Zresztą gdy znudzi nam się jeden wzór to za jakiś czas będziemy mogli go zmienić.

Byłam zachwycona tym rozwiązaniem. W sumie gdybyśmy mieli w kuchni płytki to pewnie przez wiele lat pomieszczenie to wyglądałoby tak samo. A tak co jakiś czas mogliśmy coś zmienić. Tapety te zamówiliśmy przez internet. Był tam po prostu bardzo duży wybór a do tego ceny też były konkurencyjne.