Teściowa daje mi pojemnik do przechowywania

 

Z Łukaszem jesteśmy małżeństwem od dwóch lat. Teraz dorobiliśmy się własnego mieszkania i jesteśmy bardzo szczęśliwy. Kiedy niedawno odwiedziła nas teściowa to przyznam, że zrobiła nam niesamowitą niespodziankę. To dość dobra kobieta.

Pojemnik do przechowywania jest bardzo przydatny

Pojemniki do przechowywaniaTeściowa kupiła nam mnóstwo przydatnych rzeczy do nowego mieszkania. Co prawda jeszcze wiele nam brakuje, ale to na spokojnie sobie uzbieramy pieniądze. Dostaliśmy komplet ręczników kąpielowych, całą masę naczyń i stał jakiś karton, który nie był opisany. Zastanawiałam się co w nim się znajduje i od razu zapytałam teściową. Pojemniki do przechowywania żywności, które się tam znajdowały były różnych rozmiarów. Teściowa od razu wyjaśniła, że to doskonałe rozwiązanie do przechowywania chociażby ryżu czy jakichś przypraw bądź płatków kukurydzianych. Mam wszystko pakowane w słoiki po konserwach i nie wygląda to estetycznie. Zwłaszcza, że nie zdjęłam etykiet. Pojemniki do przechowywania żywności dość mi się spodobały. Zorientowałam się też, że na dnie kartonu są bardzo duże pojemniki. Te z kolei nadają się do łazienki, ponieważ mogę tam trzymać proszek. W końcu nie będzie mi się rozsypywał za każdym razem. Mogę tam umieścić także kapsułki do praca. Bardzo spodobał mi się ten prezent od teściowej i od razu zaczęłam wszystko pakować. Pojemniki do przechowywania proszku i kapsułek spodobały mi się najbardziej. Od razu w łazience zrobiło się więcej miejsca i przestrzeni. No i porządku co najważniejsze.

Ten największy pojemnik ustawiłam pod szafką ze zlewem i trzymam tam kosmetyki, na które wcześniej nie miałam miejsca. Żele, lakiery czy płyny. Teraz ze sprzątaniem łazienki będzie o wiele prościej. Nic nie będzie porozrzucane a Łukasz to lubi bałaganić.