Ulotki dla biura detektywistycznego

Moja firma zajmuje się przygotowywaniem kampanii reklamowych dla klientów. Obsługujemy klientów indywidualnych, małe i większe firmy i sklepy. Ostatnio pojawił się u mnie w biurze tajemniczy pan Marcin.

Tajemniczy detektyw

detektywNa początku mówił bardzo tajemniczo o swojej branży i nie do końca wiedziałam czego ode mnie oczekuje. Ostatecznie przyznał się, że jest detektywem i prowadzi firmę od trzech miesięcy. Potrzebuje reklamy, żeby jego usługi dotarły do klientów. Jego firma znajdowała się w bocznej uliczce w centrum w miejscowości Warszawa. Niestety przez to pewnie klienci nie wiedzieli gdzie znajduje się biuro. Strona internetowa także w tym nie pomagała. Nie było żadnej mapki ani żadnych innych wskazówek jak dotrzeć do biura. Tani detektyw ceny Warszawa prosił o pomoc ponieważ chciał bardzo żeby jego firma miała sporo zleceń. Agencja detektywistyczna nie miała na swoim koncie wielu rozwiązanych spraw. Pan Marcin w większości pomagał swoim znajomym lub rodzinie. Biuro detektywistyczne nie miał się przez to czym pochwalić. Każdy przecież kiedyś zaczyna i każdemu należy się szansa. Czas natomiast zweryfikuje czy pan Marcin zaistnieje i przebije się wśród dużej konkurencji, która w miejscowości Warszawa istnieje. Porównałam sobie cent za usługi u pana Marcina i w innych biurach i to jest to dzięki czemu klienci może chętniej skorzystają z jego pomocy. Ceny były niskie i postanowiliśmy wytłumaczyć je tym, że detektyw dopiero zaczyna rozkręcać swój biznes.

 

Agencja detektywistyczna miała bardzo dobry sprzęt do podsłuchiwania, monitoringu czy robienia zdjęć. To także była bardzo cenna informacja dla nowych klientów. Przygotowałam ciekawe ulotki z najważniejszymi informacjami. Zainwestowaliśmy także w katalogi. Doradziłam aby pan Marcin zmienił tez stronę internetową.