Wybrałam szafę wnękową do sypialni

Dostałam dzisiaj informację na telefon o zniżkach, które są dostępne dla stałych klientów w pewnym sklepie meblowym. Przy zakupie meli do kuchni zgodziłam się na założenie karty stałego klienta bo dzięki niej miałam otrzymywać informacje o zniżkach i promocjach.Już kilka razy skorzystałam z tych obniżek.

Oglądam szafy wnękowe w sklepie

szafy wnękowe robione na wymiar w WarszawieGeneralnie przydałaby mi się porządna szafa wnękowa do sypialni. Moja sypialnia jest dosyć spora i jakiś czas temu już myślałam, żeby zamówić szafę przygotowana na wymiar żeby wszystkie rzeczy miały w sypialnie swoje miejsce. Szafy wnękowe robione na wymiar w Warszawie są dosyć drogie ale ze zniżką stałego klienta mogłabym sporo zaoszczędzić. Wnęka w sypialni zostałaby odpowiednio zagospodarowana a ja mogłabym się cieszyć ładnym meblem w sypialni. Postanowiłam podjechać do sklepu, żeby bezpośrednio na miejscu zobaczyć jakie meble są objęte promocją. Zazwyczaj jest tak, że nie wszystkie meble można kupić w niższej cenie. Tym razem wszystkie szafy wnękowe robione na wymiar w Warszawie były przecenione. Musiałam umówić się ze specjalistą, który podjedzie do mojego mieszkania i dokona pomiarów. Pomiary muszą być bardzo solidne bo od tego zależy czy szafa będzie idealnie wykonana. W trakcie pomiarów powiedziałam specjaliście na jakich półkach mi zależy. Muszę mieć miejsce na wszystkie rzeczy, które chciałabym w niej przechowywać. Szafa może być do samego sufitu dzięki temu będę miała więcej przestrzeni do przechowywania.

W sklepie był spory ruch. Chyba sporo osób zdecydowało się na zamówienie szaf. Ja miałam oczekiwać około dwa tygodnie na szafę wnękową, która zostanie przygotowana na specjalne zamówienie. Wybrałam jasny odcień materiału i dzięki temu w mojej sypialni będzie przestronnie. Już nie mogę doczekać się efektu końcowego.