Wynajem auta na dwie doby

Na polskich drogach jeździ kilka milionów pojazdów, z czego tylko część jest własnością ich kierowców. Bardzo często są to auta służbowe lub wynajęte, choć rzadko można je rozróżnić, gdyż nie zawsze mają widoczne oznakowania.

Na czym polega najem samochodu?

wynajem aut krótkoterminowy katowiceKierowcy sięgają po samochody z wypożyczalni z różnych powodów prywatnych lub służbowych. Przeważnie jest to związane z awarią własnego pojazdu, potrzebą pojechania na wakacje z całą rodziną, a nie posiadania wystraczająco komfortowego pojazdu lub nagłe sprawy zawodowe. Auta można wynająć na określonych warunkach, po spełnieniu paru wymogów. Jeżeli planujemy wynajem aut krótkoterminowy Katowice są miastem, w którym bardzo wielu kierowców korzysta z takiego rozwiązania. Przede wszystkim pojazd z wypożyczalni jest bezpieczny i sprawdzony, dzięki czemu bez obaw możemy nim pojechać w najdalszą podróż. W obecnych czasach wynajmowanie aut jest znacznie bardziej dostępną usługą już jeszcze kilkadziesiąt lat temu, a jego koszt nie jest wysoki. Samochody, które oferują wypożyczalnie zawsze mają wykupione niezbędne ubezpieczenia, mają na bieżąco likwidowane usterki i często wykonywane przeglądy techniczne. Dzięki temu mamy pewność, że pojazd jest w stu procentach sprawny. W ramach wynajmu na życzenie klienta każdy pojazd może zostać doposażony w fotelik  samochodowy dla dziecka, nawigację GPS, specjalny hak na rowery czy dodatkowy bagażnik na dachu. Klienci mają do wyboru dziesiątki modeli miejskich, rodzinnych, terenowych czy combi.

Głównym warunkiem koniecznym przy wypożyczaniu pojazdów jest posiadanie prawa jazdy oraz opłacenie kaucji zwrotnej przy zakończeniu usługi i zdaniu samochodu. Auto można wynająć już nawet na jeden dzień, przy czym najkorzystniejszy cenowo jest dłuży wynajem.