Wynajmowanie kwater pracowniczych

 

Ojciec w spadku zostawił mi całą kamienicę. Nie miałem kompletnie pomysłu co z nią zrobić i jedyne co mi przychodziło do głowy, to sprzedaż. Obiecałem jednak ojcu, że tego nie zrobię, więc musiałem wymyślić w jaki sposób wykorzystać ten budynek.

Dochodowy najem kwater pracowniczych

kwatery pracownicze w KrakowieKraków był miastem, gdzie wiele firm wykonywało usługi a co za tym idzie potrzebowali kwater dla swoich pracowników. Dlaczego by zatem nie oferować ich w tej właśnie kamienicy? Pomysł wydał mi się najlepszy ze wszystkich i dlatego zabrałem się do działania. Zamierzałem wynajmować najtańsze kwatery pracownicze w Krakowie, żeby dużo osób chciało ze mną współpracować. Wiedziałem, że będą z tego solidne dochody i byłem nastawiony na zysk. Wyremontowałem wszystkie lokale i dostosowałem je do tego, aby nadawały się na kwatery pracownicze. Byłem dość elastyczny, dlatego nie wprowadzałem żadnych rygorystycznych zasad. Najem kwater mógł być długoterminowy, oraz na krótki okres czasu. Wyszedłem na przeciw oczekiwaniom klientów, ponieważ chciałem, żeby mnie docenili. Remont ogólnie trwał ponad dwa miesiące mimo, iż wielu ludzi przy nim pracowało, jednak było wiele do zrobienia a kwatery musiały spełniać wszystkie wytyczne. Kiedy już wszystko było gotowe, to umieściłem ogłoszenie o dostępnych kwaterach pracowniczych w niskich cenach. Wszystkim zajmowałem się osobiście i dzięki temu miałem pełną kontrolę nad tym interesem. Jestem pewny, że ojciec byłby ze mnie na prawdę bardzo dumny.

Zrobiłem tak dochodowy interes na wynajmowaniu kwater pracowniczych, że nawet nie podejrzewałem, że z tego mogą być aż tak duże pieniądze! Mogłem w końcu zabrać żonę na długo wyczekiwane wakacje za granicą. Dawno jej to obiecywałem, ale zawsze brakowało mi pieniędzy na ten cel.