Zamiana walizek na lotnisku

Pamiętam jak dziś, gdy pierwszy raz jechałam na wakacje za granice. Zawsze marzyłam by odwiedzić Hiszpanię, aż w końcu moje marzenie się spełniło, gdy udało mi się znaleźć tanie loty. Cała uradowana zabrałam się do pakowania walizki, którą dostałam w prezencie od rodziców.

Dobrze by walizka się wyróżniała

http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.htmlBardzo cieszyłam się, gdy rodzice kupili mi nową walizkę ponieważ moja stara mogłaby nie przeżyć lotu. Nowa torba podróżna była piękna, błyszcząca, granatowa, z wieloma przegrodami w środku. Była naprawdę porządnie wykonana, kółka były stabilne, a rączka miała możliwość regulacji wysokości, była solidna i nie wyginała się podczas prowadzenia walizki. Wszystkie swoje rzeczy na wyjazd z przyjemnością zatem pakowałam do nowiuśkiej walizki. Na lotnisko odwieźli mnie rodzice, a tam już czekała na mnie moja przyjaciółka. Obie byłyśmy bardzo zdenerwowane, to był nasz pierwszy w życiu lot samolotem. Pożegnałyśmy się z rodzicami i ruszyłyśmy do odprawy. Lot i przeżycia z tym związane były niesamowite, ale najlepiej pamiętam promienie hiszpańskiego słońca na twarzy i zielone liście palm. Było pięknie. Udałyśmy się do hali bagażowej po swoje walizki, po odnalezieniu torb podróżnych i zdjęciu ich z taśmy ruszyłyśmy do wyjścia. Coś mnie jednak tknęło i postanowiłam wyjąć z torby mój kapelusz. Jakże się zdziwiłam kiedy otworzyłam walizkę podróżną, a tam zamiast mojego kapelusza, męskie kąpielówki i koszule. Szybko zdałam sobie sprawę z tego, że pomyliłam walizki! Moja walizka niczym się nie wyróżniała, od innych granatowych walizek, więc nic dziwnego, że się pomyliłam.

Czym prędzej udałam się do biura obsługi, a jak się okazało tam czekałam na mnie już pan z moją walizką. Odetchnęłam z ulgą. Od tego czasu zawsze do mojej walizki, przywiązuje różową apaszkę, dużo łatwiej mi ją rozróżnić na tle innych granatowych walizek.

Jeśli chcesz by Twoja walizka była wyjątkowa zapraszam na stronę http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.html