Aranżacja wnętrz z pasji

W pracy spędzamy lwią część naszego życia. Tam poznajemy przyjaciół, jadamy obiady, czasem spotykamy miłość swojego życia. Praca jest więc naszym nieodłącznym elementem. Nie da się żyć bez niej, ponieważ ona nas napędza.

Aranżacja wnętrz budząca podziw

aranżacja wnętrz Jednak co się dzieje wtedy, gdy nasza praca nie sprawia nam radości? Każdy dzień jest taki sam. Monotonny, smutny i pozbawiony blasku. Dlatego gdy wybieramy sobie zawód i podejmujemy jakąś pracę, powinniśmy rozważyć wszelkie za i przeciw. Praca ma być naszą pasją, mamy ją lubić, a nawet kochać. Wówczas zawsze będzie ona dla nas źródłem szczęścia. Poznałam wielu ludzi, którzy kochali swoją pracę, ale najbardziej urzekli mnie architekci wnętrz. Ich zajęcie jest poniekąd sztuką. Nigdy się nie nudzą, ponieważ stale robią coś innego. Być może powielają jakieś schematy, ale zawsze będą one unikalne. Inne będzie rozmieszczenie mebli, kolory ścian, inny metraż pokoi. To daje im swobodę w inwencji twórczej. Jak można się nudzić w pracy, która daje nam takie zróżnicowanie tematu? Jest to praktycznie niemożliwe. Już samo określenie pracownia aranżacji wnętrz, budzi w nas pewien podziw. Mi kojarzy się to z pracowniami dawnych architektów, którzy spędzali długie godziny nad swoimi projektami. Dziś to oni wybierają kolory, oglądają pasujące meble, spełniają się zawodowo. Nie ma wielu takich zawodów, a aranżacja wnętrz na pewno zalicza się do ścisłej dziesiątki. Dla mnie projekty wnętrz są niczym obrazy. Widać na nich wymazywanie ołówka, zmienianie koncepcji. Tak samo było z wielkimi malarzami. Jeśli tylko się dobrze przyjrzymy, oni zawsze musieli nanosić poprawki.

Dlatego architekt wnętrz zawsze będzie pełen pasji, ponieważ tworzy coś od podstaw. A projektowanie wnętrz opanowało już każde miasto jak Lublin, rozwijając się i zarażając swoją nietypową sztuką.

Więcej na stronie http://arthouseprojektowanie.pl