Auto detailing w Polsce

 

Każdy kierowca by chciał, żeby jego samochód wyglądał jak nowy przez wiele lat, jednak jest to niemożliwe, bo w trakcie użytkowania każdego dnia traci na swojej wartości. Auto zwyczajnie niszczeje, bo każdego dnia pokonujemy nimi określone trasy.

Kiedy skorzystać  usługi auto detailingu?

auto detailing krakówCzęsto po wyglądzie można określić wiek samochodu, ponieważ na jego karoserii i wnętrzu widać upływający czas. Jak wiadomo, samochód używamy o każdej porze roku bez względu na pogodę, zatem jest ono narażone na działanie czynników atmosferycznych, które nie są korzystne dla lakieru. Nowy lakier błyszczy, ma równomierną powierzchnię i nie posiada odprysków. Natomiast na starym znajdziemy liczne zarysowania, odbarwienia, matowe miejsca czy nawet odpryski. Taki stan karoserii nadaje się do ponownego lakierowania, choć nie jest to tania usługa. Jednak jest jeszcze jedno rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają kierowcy w wielu krajach i jest to auto detailing Kraków jest miastem, w którym znajdziemy już kilka salonów specjalizujących się w takiej usłudze. Jest to przede wszystkim zoptymalizowany proces pielęgnacji, polerowania i konserwacji lakieru, szyb oraz wnętrza pojazdu. Jego zadaniem jest odświeżenie, nadanie blasku i przedłużenie trwałości lakieru, tapicerki, elementów z plastiku i metalu. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż ponowne malowanie całego auta, a efekt końcowy często przerasta najśmielsze oczekiwania nawet samych właścicieli pojazdów. Auto detailing przyszedł do nas już kilka lat temu.

Popularność auto detailingu systematycznie wzrasta i sprawie, że powstaje coraz więcej salonów świadczących takie usługi. Mogą z nich korzystać właściciele wszystkich pojazdów bez względu na ich markę, model czy wiek. Każde auto można odnowić.