Hotele w Suwałkach

Wspólnie z żoną postanowiliśmy, że pokażemy naszym dzieciom jak największy kawałek świata. Stwierdziliśmy jednak, że rozpoczniemy od Polski. Nasze dzieci mają obecnie 9 i 10 lat. Postanowiliśmy, że tegoroczne wakacje spędzimy na ścianie wschodniej, zatrzymując się w Suwałkach. Gdy decyzja zapadła, zaczęliśmy razem z małżonką poszukiwania fajnego, rodzinnego hotelu. 

Wynajęcie pokoju w suwalskim hotelu

hotel suwałkiMuszę przyznać, że razem z małżonką byliśmy jednogłośni co do tego, że chcemy, by nasze dzieci były otwarte na świat i ludzi. Jesteśmy zdania, że podróże najlepiej kształcą, dlatego też bardzo często gdzieś razem wyjeżdżamy, poznając nowe miejsca. Kiedy zbliżały się wakacje, rzecz jasna nastał czas ustalenia, dokąd tym razem się wybierzemy, by spędzić trochę czasu całą rodzinką. W końcu padło na to, że pojedziemy na wschód Polski, zatrzymując się w Suwałkach. Dlatego też bardzo szybko obiektem naszego zainteresowania stał się tamtejszy hotel Suwałki to z pewnością piękne miejsce i nie mogliśmy się doczekać tych wakacji. Znaleźliśmy rewelacyjny hotel odpowiadający potrzebom rodzin, które zatrzymują się w nim razem ze swoimi dziećmi. Były tam bowiem organizowane zajęcia dla dzieci, które nieco mogły odciążyć rodziców od opieki nad nimi i dać trochę wolnego czasu. Bardzo nas to z małżonką urządzało. Prawdę mówiąc, nie mogliśmy się doczekać naszego wakacyjnego wyjazdu.

Teraz kiedy wróciliśmy już do naszego rodzinnego miasta, jesteśmy pod wrażeniem naszego wakacyjnego wyjazdu. Suwałki okazały się naprawdę przepiękne! Pobyt w tamtejszym hotelu również zapadł nam w pamięć bardzo mocno. Spędziliśmy w nim naprawdę piękne chwile, dobrze się bawiąc całą rodziną. Z pewnością będziemy polecać to miejsce naszym znajomym. Warto je odwiedzić!