Awans i szkolenie energetyczne

Firma oddelegowała nie do nowych obowiązków. To jest dla mnie spore wyróżnienie i awans zarazem. Będę miała większa wypłatę ale i dużo więcej obowiązków.

Szkolenie energetyczne i na wózki widłowe przynosi pozytywne skutki

szkolenia energetyczneOczywiście na początku bardzo się ucieszyłam ale później zdałam sobie sprawę, że ja nie mam pojęcia o moich nowych obowiązkach. Przełożony oczywiście mnie uspokoił. Powiedział, że powoli wszystkiego się nauczę. Firma zamówiła już dla mnie szkolenia Sep. Szkolenia Sep będą i odbywały się u nas w pracy i będę w nich uczestniczyła razem z moim przełożonym mój awans wynika z faktu, że Magda jest w ciąży i ktoś ją musi zastępować. Nasza firma bardzo się rozwija, więc jak Magda wróci z macierzyńskiego to będziemy razem pracowały na tym stanowisku. Magda jeszcze przez miesiąc będzie mnie we wszystko wprowadzać, więc trochę się uspokoiłam. Szkolenie będzie prowadzone przez pana Mariusza. Pracuje on w szkole dla dorosłych, która znajduje się w centrum miasta Warszawa. Kojarzę tą szkołę bo kiedyś interesowałam się ich szkoleniami. Oferują kursy na wózki widłowe. Kurs na wózek widłowy cieszy się w tej szkole dużym powodzeniem, z tego co wiem, to jest on najczęściej wybierany przez mężczyzn i coraz częściej także przez kobiety. Ja chciałam iść na szkolenia energetyczne ale miały zacząć się w czerwcu i niestety nie została utworzona grupa. Pani do mnie dzwoniła we wrześniu ale wtedy to już nie miałam za dużo czasu i niestety musiałam sobie to szkolenie odpuścić. Wiem, ze jeszcze w ofercie mieli usuwanie azbestu. Pani przy mnie akurat zapisywała młodego chłopaka, który chciał się wyszkolić w tej branży.

Szkolenia energetyczne zaczynamy z szefem jutro. Pan Mariusz dzwonił do nas, że będzie w naszej firmie po godzinie trzynastej. Szkolenie ma potrwać dwie godziny. Trochę się stresuję.

Więcej informacji na szkolenia-bhponline.pl