Bagażówka, moja firma i stare samochody

Od ponad piętnastu lat prowadzę firmę zajmującą się przeprowadzkami. Kiedy otwierałem firmę wszystkie kupiona samochody były nowe z salonu. Konkurencja jest ogromna. Zawsze klienci wybierali właśnie moje usługi ze względu do komfort, nowe samochody i tanie ceny.

Bagażówka w Poznaniu jest dochodowa

bagażówkaObecnie niestety samochody moje są już trochę stare. Mają po piętnaście lat. Klienci coraz rzadziej korzystają z moich usług. Wczoraj postarałem się o wielki kredyt na kilka nowych samochodów. Przeprowadzki w mojej firmie na pewno zaczną lepiej funkcjonować. Dzięki nowym samochodom na pewno moja firma będzie dużo lepiej prosperować na rynku poznańskim. Stare taxi bagażowe sprzedałem, dzięki czemu dostałem kilka tysięcy złotych, żeby dołożyć na dużo nowsze. Na pewno zdecyduje się na marki niemieckie, bo uważam, że są to samochody wytrzymałe, szczególnie te na ropę. Diesel ostatnio nawet staniał. Taksówka bagażowa będzie na pewno w kolorze żółtym, podobna do tych taksówek w angielskich i amerykańskich filmach. Takie oryginalne taksówki na pewno przyciągną klientów. Firma będzie interesem rodzinnym i mam nadzieję, że mój syn ją po mnie przejmie. Bagażówka to naprawdę dochodowa firma. Dzięki tej firmie zarobiłem tyle pieniędzy, że mogłem wybudować nowy wielki dom dla swojej rodziny. Moja żona była bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że spodobają jej się nowe samochody. Karolina prowadzi jedną z naszych taksówek. Jest świetnym kierowcą. Taksówka bagażowa, którą prowadzi jest też naszym rodzinnym autem. Karolina zawsze uwielbiała duże samochody. Czuła się w nich bardzo bezpiecznie. Nasz synek uwielbia, jak Karolina prowadzi samochód. Mówił nawet, że mama jest lepszym kierowcą od taty.

Na pewno będzie świetnym właścicielem mojej firmy. Kamil ma teraz już osiemnaście lat, niedługo przepiszę firmę na niego.  Niech prowadzi biznes. Zainteresowanych zapraszam serdecznie na stronę bagażówka poznań – www.taxipoznan.com.pl.